Прескочи до съдържание

Спътник , спътници да избягаме завинаги в Родопите


Препоръчани мнения

Мислех да го направя сам , но направя ли го ще убия и частичката която ме доближава до човек , въпреки , че хора няма..

Както и да е , всеки си върви по неговия път и плаща неговите си грехове ...

Идеята ми е или в хижа или в някое от обезлюдените села високо в дивата планина , първоначално в някоя хижа за да се преценят условията и най вече хората , за мен важен фактор , искам да съм на място при което където и да вляза да си кажем 'Здравей' , "Добро утро' , 'Добър ден' или 'Добра вечер' с човека който е насреща независимо в какви душевни и лични състояния сме се срещнали ...

В момента съм на етап зимна екипировка , изкарах и разрешителните за ловджия остава ми само пушката , Да , ще убивам , но само за лични нужди , ако писанията ми попаднат на поредния защитник на животните , за който 'Майчин Дом' е нещо далече в 'мъглата' ...

Сред приятелите ми няма такъв , който да тръгне с мен , а всички знаят моята мечта , за това прибягвам до тук , търсейки ..

Поздрави на всички от мен , Весело и Щастливо посрещане на Новата Година с Голямо Щастие и Късмет през 2015 :)

Връзка към мнение

А ще се нападат ли мандри?  :P

Да разбира се , иначе от къде ще се допълват останалите провизии !? Тук там и обир на пенсията на някоя баба или дядо ама да са на повече от 80-ет години иначе няма да е интересно ...Писна ми от Шутове , жалки човече , май не схващаш смисъла , няма проблем няма да си първият нито последния ...

Връзка към мнение

Да разбира се , иначе от къде ще се допълват останалите провизии !? Тук там и обир на пенсията на някоя баба или дядо ама да са на повече от 80-ет години иначе няма да е интересно ...Писна ми от Шутове , жалки човече , май не схващаш смисъла , няма проблем няма да си първият нито последния ...

:)

:)

:vinsent:

Връзка към мнение

Темата я заключвам, ако някой има интерес да сподели преживяването с автора на темата, нека му пише лично съобщение. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.