Прескочи до съдържание

Посещение на кокпита


disagr33

Препоръчани мнения

Само не ми е как ще скочиш с този парашут? Boeing 727 има врата под опашката, ама всичко по-ново?

И бясното куче, поне.... :lol:

Връзка към мнение

..да не забравяме една от най-големите мистерии в авиационната история - случаят "D.B.Cooper", в която точно от вратата под опашката на 727 е извършен успешен скок с парашут..

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

..да не забравяме една от най-големите мистерии в авиационната история - случаят "D.B.Cooper", в която точно от вратата под опашката на 727 е извършен успешен скок с парашут..

 

Този случай не го знаех, сега прочетох за него, страхотен е. Много ме впечатли колко много хора са се опитали да му копират отвличането през последвалата година като почти всички са скочили успешно и чак после са ги хванали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

имала съм и не един или два случая, капитана да си хареса някоя девойка сред пътниците и да изпрати стюардеса любезно да я покани в кабината....

Брей, тез мъже спирачки нямат :lol:

 

Никакви спирачки, видят ли някоя засукана мацка и се отнасят :biggrin:

 

Уволнени пилоти след селфи с едрогърда моделка

.

. Twitter-pilots-2.jpg

 

 

Мдаа, на повечето мъже ни е много слаб ангелът :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Мдаа, на повечето мъже ни е много слаб ангелът :biggrin:

 

 

 

Глупости, жените са виновни за всичко! :yes:

Къде си тръгнал да правиш публични самопризнания? :fool:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Наредих се сред посетилите кокпит. :yahoo:  Стана не по мое желание. :) Правих спотерски снимки на машината @ BLQ <HDG> HAM и задължително на пилотската кабина от стълбата. Влезнах последен , заех  място 5А и в тоз момент дойде старшата (не сестра). От начало не я разбрах, вероятно защото не бях показал хартиен билет и искаше да й покажа електронен, но ме изнада, че ме викат от пилотската кабина. :lol: Егати приятната изненада! Капитанът освободи седалката и каза да сядам. Започнаха снимки в приятен разговор и ухилен до уши. :P Младият немски екипаж сбъдна една мечта. :) Следващата стъпка в мечтата е да рулирам със самолет, а за другото ще видим. :biggrin:

 

post-248-0-37660900-1444466333_thumb.jpg

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Наредих се сред посетилите кокпит. :yahoo:  Стана не по мое желание. :):biggrin:

Хм, бая трябва да си се дърпал :)

Поздравления за сбъднатата мечта! Вярвам, че мечтите са за това именно.

Връзка към мнение

Еее, браво, Холивуде, това е страхотно преживяване! :)

Хайде, живот и здраве, някой ден ако на втория пилот му прилошее по време на полет, да те поканят да го заместиш :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Младият немски екипаж сбъдна една мечта. :) Следващата стъпка в мечтата е да рулирам със самолет, а за другото ще видим. :biggrin:

3-ма служители на службите НЕ харесаха това :lol:

 

 

 

Хайде, живот и здраве, някой ден ако на втория пилот му прилошее по време на полет, да те поканят да го заместиш :)

Това не знам повече за радост или за притеснение е....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Да се пОфала и аз!

 

Малкото съкровище в кабината при късно връщане от Кьолн в София!

Стана малко неочаквано и изненадата беше пълна!

Много изморена беше обаче, даже беше заспала по време на кацането, ама скокна при ръкопляскането и се включи подобаващо.

 

post-555-0-40988000-1447265973_thumb.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.