Прескочи до съдържание

Здравейте! За много години и за много пътешествия! :D


Препоръчани мнения

Понеже не се бях представила по-рано, сега да не остана назад.... :D Та, казвам се Ина, на 32 години, главен счетоводител, но през останалото време актьор-мечтател и околосветски пътешественик!!! Срам ме е вече да споделям на моите приятели, че само се чудя къде да отпътувам, всеки уикенд ми е зает с пътуване, дебна като луда официалните почивни дни, за да планувам някоя непосетена държавица..... въобще- състоянието ми е болестно.... :) Но във ваше лице намирам съмишленици и много се радвам, че има откъде да черпя толкова информация и да споделям мисли и питания!!! Специални благодарности на Габи, че ми каза за вас!!! :-* :-* :-* Пожелавам ви от сърце всеки да сбъдне пътешествените си /и не само/ мечти и да ги споделяме заедно!

Междудругото, 29.04.2015-10.05.2015 ще съм в Бали /живот и здраве!!!/ и с огромен интерес прочетох пътеписите за Бали..... имам въпроси, разбира се, но..... те ще са на друго място :)

Успешна година от мен! И много усмивки! :) :) :) :) :)

Ина

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Добре дошла! Не бих казал болестно състояние, а професионално, и аз сега дълбая (и със сигурност не съм само аз!) как да изчепкам максимална почивка от началото на март с минимално количество отпуска :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре дошла и от мен!

Нека завинаги променим мнението на хората, че счетоводителите са сухари хора, без творческо мислене и въображение ;)  :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошла! :)  Приготви се да пътуваш и повече, и по-надалеч. :)  Май така става с всички магеланци.

Дай Боже! :) Пожелавам НИ го :)

Добре дошла! Не бих казал болестно състояние, а професионално, и аз сега дълбая (и със сигурност не съм само аз!) как да изчепкам максимална почивка от началото на март с минимално количество отпуска :)

Доста успокоително ми действа, че не съм сама в лудостта си :D :D :D Майтапя се, разбира се :) Междудругото, забелязах, че след всяко следващо пътуване ставам все по-професионално обиграна в планирането и реализирането на пътуванията си :) Така е, когато нещо истински ти доставя удоволствие.... :) Даваш всичко от себе си- real pro! ;):)

Добре дошла и от мен!

Нека завинаги променим мнението на хората, че счетоводителите са сухари хора, без творческо мислене и въображение ;)  :P

О, колега ;) Много приятно! :) Да, с много предразсъдъци относно професията си съм се сблъсквала, но с времето всичко си излиза наяве :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.