Прескочи до съдържание

Милано


gajev

Препоръчани мнения

Ние сме 20-21.01 в Милано. Декември нямаше билети и днес се появиха за дните и взех. Така че проверявайте всеки ден.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Предполагам на повечето са известни , но търсейки цени на забележителности в Милано , попаднах на нещата , които могат да се правят безплатно  :  http://www.italylogue.com/things-to-do/free-things-to-do-in-milan.html

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма проблем с дрескода. В партера има жени с дълги рокли, с голи гърбове и скъпи бижута, но по балконите и особено в галериите повечето са с вид на незаможни интелектуалци. Просто си сложи най-хубавите дрехи, които си носиш за пътуването. Аз съм била 2 пъти. Първия път бях с костюм от рокля и сако, втория - с панталон и трикотажна блуза. Имаше много като мен. Но аз самата се чувствах по-комфортно с първия тоалет.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много благодаря! Тъй като нямаме чекиран багаж и ще сме ограничени с тоалетите. Аз така или иначе ще бъда с дълга пола и блуза, но болшинството от 7-членната ни група се облича спортно и повече за тях се притеснявам ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много благодаря! Тъй като нямаме чекиран багаж и ще сме ограничени с тоалетите. Аз така или иначе ще бъда с дълга пола и блуза, но болшинството от 7-членната ни група се облича спортно и повече за тях се притеснявам ;)

Като изключим тези с голите гърбове, диамантите и червените подметки, останалите хора са с панталони, сака; жените - с по-семпли рокли или панталони с някоя блузка отгоре. 

Реално погледнато никой няма да ви върне - просто съобразете останалите да имат примерно по някой панталон или рокля за жените - да не са по дънки или спортни панталони. Но даже и така да е - ако те се чувстват ок така да влязат в Ла Скала - проблем няма :)

Редактирано от violeta
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Светославов

Не се притеснявай. Нали третото нещо, което което една жена може да направи от нищо, освен скандал и супа е рокля:) При теб в частност рокля(тоалет) за La Scala. По-важно според мен е ако от тук си купуваш билет, да подбереш с добра видимост. Не си спомням на сайта им имаше ли визуализация. 

Имахме преди време късмета да гледаме там "Тоска". Късмет, щото имаше несигурност за дати и полети и си купихме билети на търси се на място. 

Боже, какъв пиетет имат италианците към музиката. Преди звънците шум разговори, подвиквания между балконите. И като удари третия звънец настана такава тишина, при първите акорди всички застинаха като омагьосани и по лицата им се четеше блаженство от потапянето в музиката.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Да, има визуализация на сайта. По времето когато ще сме има концерт на Красимира Стоянова с цени на билети между 42 и 11 евро :)

уникално! Действай! Това не се чува всеки ден! :)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да се похваля - вече съм горда собственичка на 7 билета за Ла Скала. Ако на някой му предстои купуване на билети за там, да предупредя , че могат само по 2 билета да се купуват. Наложи ми се да си направя 4 регистрации , за да мога да ги взема. Има опция да се разпечатат предварително и ги изпращат на мейл.   :rolleyes:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Видях , че са пуснали билети за Тайната вечеря по времето , по което ще сме в Милано. Направих си регистрация и пробвах да купя, но ми дава някаква неопределена грешка. На някой да му се е случвало? И идеи какво да правя?

Връзка към мнение

Видях , че са пуснали билети за Тайната вечеря по времето , по което ще сме в Милано. Направих си регистрация и пробвах да купя, но ми дава някаква неопределена грешка. На някой да му се е случвало? И идеи какво да правя?

Презареди страницата или опитай с друг браузер.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Видях , че са пуснали билети за Тайната вечеря по времето , по което ще сме в Милано. Направих си регистрация и пробвах да купя, но ми дава някаква неопределена грешка. На някой да му се е случвало? И идеи какво да правя?

Същият проблем го има и при мен, мислех да пиша тук за съвет.

Опитай с други дни и часове, не сте само 1 ден, нали? Аз чакам за моите дати малко по-удобни часове, да не ми разкъсват така деня, пуснали са само в 10, 15 и 16 ч. или там някъде.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност само за един от четирите дни , през които ще бъдем има билети. Пробвахме да звъним и по телефона , дали защото беше 18ч италианско време или по принцип се включи секретар или автоматична система, която си бърбореше на италиански и тъкмо почна на странен английски и прекъсна връзката и втори път не пробвахме.

Връзка към мнение

Всъщност само за един от четирите дни , през които ще бъдем има билети. Пробвахме да звъним и по телефона , дали защото беше 18ч италианско време или по принцип се включи секретар или автоматична система, която си бърбореше на италиански и тъкмо почна на странен английски и прекъсна връзката и втори път не пробвахме.

Сега симулирах купуване на билет и без проблем стигам до плащането.

Преди това ли се появява тази грешка?

 

Трябвало ли е да потвърдите профила си от мейла на регистрация?

Аз имам много стара регистрация във Виватикет и просто влезнах с данните си.

За часовете, в които се влиза с гид, цената се увеличава с 3,50 евро.

Аз веднъж и така съм влизала, че нямаше други билети - гида разказва почти същото, което е написано в нета.

Влизала съм и без гид - тогава е добре да сте се запознали предварително със стенописа, за да можете да видите интересните неща.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мари, ние специално сме за безплатни билети. Като ги сложа в кошницата е ок, но като поискам да потвърдя, ми казва, че това са промоционални билети и няма сила на света, която да накара системата да продължи. Давам ОК и пак същото.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мари, ние специално сме за безплатни билети. Като ги сложа в кошницата е ок, но като поискам да потвърдя, ми казва, че това са промоционални билети и няма сила на света, която да накара системата да продължи. Давам ОК и пак същото.

А може би не е възможно през сайта за се резервират безплатни билети.

Вероятно е само по телефона, но не съм ползвала никога такива, та просто си разсъждавам.

Връзка към мнение

Здравейте, преди малко купих успешно 4 билета за 03.02. от 15,30ч. с тур на английски език. Направих си регистрация и я потвърдих чрез линка, който получих по е-мейла. След като избрах дата и час, системата ми изписа брой свободни билети. Резервирах 4 билета и ги добавих към кошницата. След тази стъпка имаше известие, че задължително трябва да добавя 4 аудио гайда, което и направих, като избрах отново същата дата и час от календара и добавих 4 броя към кошницата. Потвърдих резервацията за 4 билета (4*12 eur) с 4 гайда (4*3.5 eur) и платих цялата сума от 62 eur. Получих е-мейл с потвърждението и линк към платения ордер, който трябва да се разпечата и представи на касата 1 час преди началния час на тура.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.