Прескочи до съдържание

Привет


Препоръчани мнения

Здравейте на всички! :)

 

Много се радвам, че попаднах на сайта и оттам на форума!

Изчетох някои много интересни статии и пътеписи, в които имаше и много полезна информация. Браво!

 

Няколко думи за мен: Казвам се Даниела, на 31, живея в София, като вас пътувам - понякога каучсърфинг, почти винаги пътуванията ми са самоорганизирани. Засега съм наблегнала на европейските дестинации, като гледам 5-6 пъти да се отчитам в годината. Намислила съм тази година да посетя и по-далечно място, пък да видим.

 

Последното ми пътуване извън страната беше в Сараево за НГ, а следващото ми ще е след месец до Флоренция и Милано, като Флоренция ще ми е за първи път и много се вълнувам. 

 

Струва ми се, че мярнах някъде пост за сбирка на групата тези дни, но не го намирам вече. 

Някой може ли да прати линк?

 

Поздрави,

Дани

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Венсерамос! Сигурен съм, че ще ти е приятено сред нас :)

 

http://magelanci.com/topic/3631-%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B4-1-17012015%D0%B3/

Редактирано от naTpuoT
Връзка към мнение

Охоооо, добре дошла! Ей такива новобранци харесвам... от раз да се запознаем и лично!

Хайде, ще се радвам да се запознаем в събота на живо!

Връзка към мнение

Здравей и добре дошла :)

И аз като теб се бях ориентирала към Европа, но действията на магеланците тук са опасно заразни и ето ме вече снабдена с билет за Латинска Америка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хехе честито, кога ще е това събитие и къде?

 

Аз не че не искам по други места, ама уж все няма време за по-далечно, което си е само оправдания де. 

 

Иначе и аз мисля в близко бъдеще да си избера дестинация в Южна Америка.

Връзка към мнение

Хехе честито, кога ще е това събитие и къде?

 

Аз не че не искам по други места, ама уж все няма време за по-далечно, което си е само оправдания де. 

 

Иначе и аз мисля в близко бъдеще да си избера дестинация в Южна Америка.

Много скоро ще установиш, че магеланците тук надушват самолетни компании, които май са в "непрекъснати промоции" до всички места, за които преди това дори си се страхувала да мечтаеш. Та така и аз, заедно с много други от форума, се снабдих със самолетен билет до Аржентина. По смелите направиха и комбинации с Бразилия или Уругвай. Абе въобще на кой каквото му душа поиска за там си закупи билет.  Пътуванията ще правим от февруари до април, кой за когато е намерил отпуска.

 

Иначе и аз като теб съм била, ползвайки каучсърфинг в Милано и Флоренция. Мечтата ми обаче беше Сицилия и това беше едно от най-запомнящите се пътувания, които съм правила.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.