Прескочи до съдържание

И аз да се изокам.... :):):)


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Казвам се Вяра. На фона на изчетеното до момента, ме е срам да напиша каквото и да било. В моят скромен експириънс не се крие нищо екстравагантно, а напротив твърде тривиално. Но, с времето ще наваксам и ще запълня празнините, за които сърцето ми бленува. :)

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здрасти. Ще наваксаш, за това сме тук :)

 

П.С. Поленцата са flightdiary, openflights и flightmemory, са само ако имаш профил там, сега ще ги редактирам да не водят към мъртви линкове. Elena, също е сгрешила и е линкнала към профил, който съм сигурен, че не е нейния. Ще видим как да го променя това :)

Връзка към мнение

Здрасти. Ще наваксаш, за това сме тук :)

 

П.С. Поленцата са flightdiary, openflights и flightmemory, са само ако имаш профил там, сега ще ги редактирам да не водят към мъртви линкове. Elena, също е сгрешила и е линкнала към профил, който съм сигурен, че не е нейния. Ще видим как да го променя това :)

Оооуу, много съжалявам! Не съм разбрала, че съм допуснала тази грешка.  :)

Връзка към мнение

 Ще ме объркаш съвсем с тия имена

Ами така де, скоро и тук може да ме опознаят с новото старо име. :DЗасега да се придържаме към етикета. :P  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла, аз пък ти завиждам за Великобритания, Италия и Ватикан, и по-малко за Гърция :)

Благодаря! Да, добрата стара Англия и площада на Сиена, винаги ще ме привличат. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей и от мене,Вяра.

 

Здравейте!

 

Казвам се Вяра. На фона на изчетеното до момента, ме е срам да напиша каквото и да било. В моят скромен експириънс не се крие нищо екстравагантно, а напротив твърде тривиално. Но, с времето ще наваксам и ще запълня празнините, за които сърцето ми бленува. :)

Страхотно написано.Съвет от мене-пиши,пиши,пиши.Няма от какво да те е срам.Тука сме да обменяме опит и да споделяме преживяното с другите за да могат и те да го преживеят.А по опитните ще дават съвети на новобранците(и аз съм такъв)за да могат и те да натрупат нужния опит.Добре дошла.

Връзка към мнение

Аз  бих добавил, че в твоя скромен опит има държава, която не съм посетил въобще, така че има какво да науча от теб, както и многото други, едва ли има хора посетили абсолютно всяко едно кътче :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.