Прескочи до съдържание

Къде да направя резервации за Анталия


sava

Препоръчани мнения

Налага се да правя веече резервации за лятната почивка в Анталия.

До сега винаги съм се възползвал от отстъпките на приятел ,който има туристическа агенция, но вече прекрати дейност.

Тъй като сумите не са малки ( 6 човека по 100 е/д по 10 дни )моля за съвет,

къде най изгодно мога да направя резервация- сайт или ангенция от където да ползвам максимални отстъпки.

Връзка към мнение

То ако беше толкова лесно, само с един сайт да се намират максималните отстъпки :)

 

Поразгледай темите в този подфорум и сайтовете, които се споменават. Освен традиционните booking.com , много хора в тази тема споменават, че са доволни от Galahotels.com. Otel.com пък са трети сайт, който по начало е турски, така че току виж там има добри предложения.

 

Имайки предвид, че Анталия е добре изорана от бг тур оператори, силно вероятно е най-добрата оферта да дойде от някой, който бълва много туристи към конкретен хотел там. Но във форума е забранено обсъждане за българските тур агенции, така че за това ще трябва сам да се погрижиш.

Връзка към мнение

къде най изгодно мога да направя резервация- сайт или ангенция от където да ползвам максимални отстъпки.

Едва ли някой ще ти посочи агенция, където да си направиш резервацията. Тук предпочитан начин на пътуване е самоорганизираното пътуване. Порови из сайтовете на тур операторите и все ще намериш нещо, което да те удовлетвори. Ако обаче имаш желание изцяло сами да си организирате почивката можеш да поставяш конкретни въпроси - все някои ще е бил на желаното от вас място и ще може да даде съвети.

 

 

П.П Виждам, че Основателят ме е изпреварил. :)

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

Принципно и аз съм за самоорганизираните екскурзии...но когато става дума за 5 звездна  почивка съм се обръщал към представители на големите Туроператори, които ми дават по -добра цена на хотела от booking например.

Ще видя в Галата..но мисля че някой съвсем нови хотели, ( кооито в момента се строят) ги няма там.

Избирам хотели на няколко дни, защото първо, че са перфектно чисти, и второ са по евтини...

следващата година цената скача с по 50 -100 евро на ден.

Връзка към мнение

Избирам хотели на няколко дни, защото първо, че са перфектно чисти, и второ са по евтини...

следващата година цената скача с по 50 -100 евро на ден.

 

Не знам доколко този вариант работи. Преди доста години ходих на ол инклузив почивка в нов хотел в Анталия. Понеже се сетихме в последния момент да ходим, нямахме много възможност за избор и се съгласихме да бъдем в такъв хотел. Спомням си, че доста се притеснявахме как ще бъдат нещата, тъй като от малкото ревюта оставени от туристи почивали в хотела непосредствено преди нас имаше доста недоразумения, съпътстващи отварянето на хотела като напр. беше гръмнал или паднал някакъв кристален полюлей директно върху туристите, имаше засядания в асансьорите и др. Дори и при нас си личеше липсата на опит и сработване на персонала.

Връзка към мнение

Възможно е да се организирате и сами, но полета ви няма да е директен(ако летите).

Ако сте с кола, можете да пробвате и сами да си наемете хотел. Ще потърся списък на нови хотели.

Анталия е едно от малкото места, където аз лично ползвам агент.

Връзка към мнение

Ето ги новите хотели в Турция за 2015г.

 

Нови хотели в Алания:

Azura Deluxe Resort Spa Hotel 5*

Litore Resort Hotel Spa 5*

Sirius Deluxe Hotel 5*

Нови хотели в Белек:

Gloria Sport Resort 5*

Granada Palace Resort Spa 5*

Sueno Hotels Deluxe Belek 5*

Нови хотели в Бодрум:

Swissotel Resort Bodrum Beach 5*

Нови хотели в Дидим:

Aurum Moon Hotel5*

Нови хотели в Кемер:

Elegance Beach Resort 4*

Нови хотели в Кушадасъ

Amara Sealight Elite Hotel 5*

Notion Kesre Beach Hotel Spa 4*

Ramada Resort Kusadasi Golf 5*

Sunis Efes Royal Palace Resort Spa 5*

Нови хотели в Мармарис:

Sentido Orka Lotus Beach 5*

Turunc Premium Hotel 5*

Нови хотели в Сиде:

Dream World Aqua Hotel 5*

LTI Serra Resort Hotel 5*

Mary Palace Resort Spa 5*

Palm World Resort Spa 5*

Port River Hotel Spa 5*

Royal Taj Mahal Hotel 5*

Side Charm Palace 5*

Side La Grande Hotel 5*

Sunmelia Beach Resort Hotel Spa 5*

Water Side Resort Hotel 5*

Нови хотели в Фетие:

Barut Fethiye Sensatori 5*

 

Не претендирам за изчерпателност. Взех ги от руски сайт.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ухаа...браво..доста са.

И аз открих няколко нови, но чак толкова..

Благодаря!

 

И сега остава да избера и  да намеря къде да резервирам на най-изгодни цени..

Връзка към мнение

Можеш да пробваш през сайтовете на хотелите. Обикновено цените им са доста добри и имат почти винаги някаква промоция. А можеш и директно да  позвъниш в хотела и да попиташ да ти направят добра оферта. Ще се зарадват, 6 човека сте :) 

За пътуването ако не Ви се пътува с кола можете да отидете до Истанбул с автобус.

А от там Пегасус имат полети до Анталия, Алания, Бодрум. Цените на билетите ако побързаш и ги закупиш сега са в рамките на 20-30 евро на човек.

Обикновено една 8-10 дневна само организирана почивка в Анталия ще ти излезе по-евтино, в най-лошия случай еднаква с цената, която ще платиш в агенция :)

Но пък ще си избереш от всички налични хотели, а не от тези, които предлагат българските агенции.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Направих проверка и установих,че цените в сайтовете на хотелите са по-високи..от примерно в една от агенциите.

Не сме пробвали да се обаждаме поради езиковата бариера...но може да пробваме.

Относно пътуването то винаги е с автомобил с една межднинна нощувка. (някой ги е страх от самолети) :wacko:

Връзка към мнение

Ако си от София, разходи се до ЕXPO. От 12.02 до 14.02 ще има Международна туристическа борса.

Има доста турски щандове и редовно презентират нови хотели.

http://www.holidayfair-sofia.com/

 

Ако съм пуснала нещо забранено, пишете да го махна.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.