Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Нова двудневна промоция за пътуващите до 30 Септември ;)

 

Dian, имам да те черпя :rolleyes:

Благодарение на "сигнала" ти и на тази промоция си донапазарувах билетите по пътуването покрай 60-евровата промоция от Дубай :wub:

Сега взех Манила-Анкор Ват-Манила и два вътрешни полета до/от Боракай....

Чудно пътуване се очертава- 11 полета за 13 дена :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Ех, като не съм си бил в къщи съм изпуснал тази промоция, че ми трябва един билет още.  Да се надяваме, че до септември ще има още подобни промоции...

Връзка към мнение

Ех, като не съм си бил в къщи съм изпуснал тази промоция, че ми трябва един билет още.  Да се надяваме, че до септември ще има още подобни промоции...

 

Със сигурност ще има! Като гледам ги пускат през седмица-две.... не са чак такива скръндзи :) Аз тъкмо бях отписал Анкор и хоп :clapping:

За вътрешни полети има доста добри цени и на Air Asia и Philippines Airlines

Връзка към мнение
Георги Матеев

Хайде на пазар - 1000 песо за всички дестинации от 1 Юли до 31 Декември

 

Благодаря, че ми обърна внимание. Най-сетне чакането ми се увенча с успех и току-що си взех ноемврийския полет Манила-Тайпе само за 70 лева (вместо стандартната цена от 130 лв).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И както вчера сутринта не напаснах евтини полети в двете посоки си купих в едната и ще чакам да намалят и другата ;) - в крайна сметка - Манила - Куала Лумпур със запазено място под 70 лв., до Пуерто Принцеса от Манила за под 10,00 лв. и до Боракай за около 20,00 лв. - но ако не намеря евтино връщане от Боракай може направо там да си остана :P  :P  :P .

 И да попитам в момента полет Куала Лумпур - Сингапур го намирам 70,00 лв. дали да го купувам от сега или това са си нормални цени и няма нужда да бързам? Благодаря предварително за отговора.

 

Специални благодарности на Oshko за споделената информация :good:  :drinks:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И както вчера сутринта не напаснах евтини полети в двете посоки си купих в едната и ще чакам да намалят и другата ;) - в крайна сметка - Манила - Куала Лумпур със запазено място под 70 лв., до Пуерто Принцеса от Манила за под 10,00 лв. и до Боракай за около 20,00 лв. - но ако не намеря евтино връщане от Боракай може направо там да си остана :P  :P  :P .

 И да попитам в момента полет Куала Лумпур - Сингапур го намирам 70,00 лв. дали да го купувам от сега или това са си нормални цени и няма нужда да бързам? Благодаря предварително за отговора.

Ти малко като мене ставаш нахална. И аз така до Тайпе, понеже имаше преди за 25 евро)не за моята дата), сега се чудех половин ден дали да купя за 35 , па накрая реших, че съм много нагъл и си купих да не го мисля повече...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И както вчера сутринта не напаснах евтини полети в двете посоки си купих в едната и ще чакам да намалят и другата ;) - в крайна сметка - Манила - Куала Лумпур със запазено място под 70 лв., до Пуерто Принцеса от Манила за под 10,00 лв. и до Боракай за около 20,00 лв. - но ако не намеря евтино връщане от Боракай може направо там да си остана :P  :P  :P .

 И да попитам в момента полет Куала Лумпур - Сингапур го намирам 70,00 лв. дали да го купувам от сега или това са си нормални цени и няма нужда да бързам? Благодаря предварително за отговора.

 

Специални благодарности на Oshko за споделената информация :good:  :drinks:

И мен ме мъчи връщането от Боракай, за сега само него не съм купил, не го промотират гадовете, накрая ще ми струва повече, отколкото останалите 4-5 билета на Цебу, международни включително.

Тук изходът е да си вземеш от Калибо връщането, до там е 1,5-2 часа с ван/автобус.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ти малко като мене ставаш нахална. И аз така до Тайпе, понеже имаше преди за 25 евро)не за моята дата), сега се чудех половин ден дали да купя за 35 , па накрая реших, че съм много нагъл и си купих да не го мисля повече...

Не уточних, че полета Куала Лумпур - Сингапур не е с промоцията на Cebu, а с Малоазийските авиолинии, а не знам дали тази цена е на промоция в момента или по принцип си е такава, та затова се зачудих и ако си е такава по принцип няма смисъл от сега да купувам билет за ноември. :)

А че се разглезих с тия цени на Cebu спор няма ..........  :rolleyes:

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

Не уточних, че полета Куала Лумпур - Сингапур не е с промоцията на Cebu, а с Малоазийските авиолинии, а не знам дали тази цена е на промоция в момента или по принцип си е такава, та затова се зачудих и ако си е такава по принцип няма смисъл от сега да купувам билет за ноември. :)

А че се разглезих с тия цени на Cebu спор няма ..........  :rolleyes:

 

Много авиокомпании изпълняват маршрута, че и автобуси има, които не са значително по-бавни като включиш трансфер от летището. Цената мисля даже е леко височка, виж air asia какво ще предложат. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много авиокомпании изпълняват маршрута, че и автобуси има, които не са значително по-бавни като включиш трансфер от летището. Цената мисля даже е леко височка, виж air asia какво ще предложат. 

Даже с автобуса е хубаво, зяпаш си и мож си го писа като еднодневно  трипче ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много авиокомпании изпълняват маршрута, че и автобуси има, които не са значително по-бавни като включиш трансфер от летището. Цената мисля даже е леко височка, виж air asia какво ще предложат. 

С Air Asia около 52,00 лв. - 20,00 лв. са си 20,00 лв. :)

Благодаря за информацията :)

Връзка към мнение

Първо едно голямо благодаря за Oshko :thankyou:.След 5-6 неуспешни опита се сдобих с двупосочен билет до Тайпе.Постепенно се оформя "тайванска фракция" :biggrin:.

   
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не уточних, че полета Куала Лумпур - Сингапур не е с промоцията на Cebu, а с Малоазийските авиолинии, а не знам дали тази цена е на промоция в момента или по принцип си е такава, та затова се зачудих и ако си е такава по принцип няма смисъл от сега да купувам билет за ноември. :)

 

Аз в момента гледам KUL-SIN през април за 119000 IDR без включен багаж, което е под 20 лева.

 

Или за 225000 IDR (31 лева) с 20 килограма багаж.

 

А има и влак KUL-SIN, което според мен е доста интересна възможност. Около 7 часа път, 17 или 34 лева, в зависимост от класата.

 

И една забележка: Малайзийските авиолини, не малоазийските. Мала Азия е разговорно название на Близкия Изток :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз в момента гледам KUL-SIN през април за 119000 IDR без включен багаж, което е под 20 лева.

 

Или за 225000 IDR (31 лева) с 20 килограма багаж.

 

А има и влак KUL-SIN, което според мен е доста интересна възможност. Около 7 часа път, 17 или 34 лева, в зависимост от класата.

 

И една забележка: Малайзийските авиолини, не малоазийските. Мала Азия е разговорно название на Близкия Изток :)

Благодаря за информацията captain_oveur. Опитах се да си поправя грешката, но не успях :mail:поне  вече ще знам как се пише, а то е и логично де...... :)

 Аз търся за 12.11. полета Куала Лумпур - Сингапур, може ли да ми посочиш от кой сайт видя тези цени?

 Понеже имам 5 дни с три полета, а трябва да разгледам и Куала Лумпур и Сингапур и затова ми се струва, че със самолет е най-бързо, а иначе идеята и с влак и с автобус е прекрасна, но ще бъде за друго пътуване.

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

Ето оттук можеш да резервираш :) За 12 ноември: 31 лева на човек, разрешени по 20 килограма багаж.

 

http://www.malindoair.com/

 

Не забравяй да откажеш застраховките и SMS-напомнянето (то е само лев и 50, де) :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето оттук можеш да резервираш :) За 12 ноември: 31 лева на човек, разрешени по 20 килограма багаж.

 

http://www.malindoair.com/

 

Не забравяй да откажеш застраховките и SMS-напомнянето (то е само лев и 50, де) :)

Благодаря много, 31,00 лв. ме устрои повече от идеално и  вече и си разпечатих поредния самолетен билет от колекцията :sungum:  :good:  :sungum:

P. S. Хората от magelanci.com са прекрасни :yes:  :yes:  :yes:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Oт днес има промоция за Доха-Манила за 'без пари', който иска да разцъка.

 

 

  • Manila to Doha*, Qatar NEW!

    * Travel Period: Jun. 4 - Dec. 31, 2015
  • P888
  • nomore-fuel.jpg
  • ​ From Manila Station
    • Base Fare
      P888
    • Web Admin Fee
      P120
    • Intl Terminal Fee
      P550
    • One Way Fare
      P1,558*
    • *Exclusive of Php 1,620 International Travel Tax

    •  
    •  

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.