Прескочи до съдържание

Cebu Pacific - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

"330-350 евро, което е постижима цена и без нискотарифни компании. "

Много бих искала да намеря билети за тази дестинация или Индонезия за подобна сума, но не ми се получава. Ако някой може да помогне с инфо...някога...когато и да е - чудесно :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Рандом търсене за ноември Истанбул-Джакарта - 395 евро. Редовно има и по-евтини, но сега нямам време да разцъквам. 
Не знам до колко ти е удобен Истанбул и колко ти се чака 9 часа в Джеда  :lol: , но ако най-важното е цената, трудно ще се намери по-добра без грешка или размахване до Италия/Испания.
http://www.skyscanner.net/transport/flights/ista/cgki/161114/161122/airfares-from-istanbul-to-jakarta-in-november-2016.html?adults=1&children=0&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false#results

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мерси, АСМ :) Ако не е с тръгване от София естествено добавям към цената и пътя до Истанбул/Италия/Испания и пак не мога да го докарам до 350 евро :) Затова ми стана любопитно какво пропускам в търсенето и проучването на подходящи билети.

Връзка към мнение

Е, от София вече е друго. На мен Истанбул ми е идеален и няколко пъти съм намирал Истанбул-Джакарта/Куала Лумпур през същия сайт за 330 евро, което в съчетание с пълна кола и паркинг при приятел в Истанбул си е 350 както и да го погледнеш. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Утре ще има промоция ! Дали ще е от "хубавите",никой не знае ?Трябва си дебнене ,през 2-3 дена има ново промо.

 

П.с промоцийте "за 1 песо"сайта им се бъгва като се хвърлят всички филипинци да пазаруват.За да не си изгрижеш ноктите от яд ,че не си успял да си купиш .Затова си инсталирай приложението им.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Няма промоция :) Но реших да проверя цените за моите дати през февруари 2017г. от Дубай до Манила и излизат около 150 евро за двупосочен билет. Може да има и по-малки цени за други дати или през други сайтове. Според мен 150 евро е горе-долу добра цена

Редактирано от Nati
Връзка към мнение

То хубаво, ама по това време свръзката + нощувката няма как да минат под 220-230 евро, които в комбинация със 150-те евро си стават сума, с която може да се отиде до там и без подобни гимнастики.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

  3-дневна разпродажба през мобилното приложение:цени от 599 песо 

 

SALE PERIOD: UP TO JUN. 12, 2016 OR UNTIL SEATS LAST | TRAVEL PERIOD: SEP. 1 - DEC. 31, 2016

HP-Banner-624x426.jpg

 

P.S.   До 1-2 дена очаквам да пуснат за 1песо промо....???

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

В момента върви годишното промо за 1 песо базова цена.... Сайтът обаче в сегашния момент е тотал щета както и мобилното :)

 

За съжаление тези които ми трябват не са намалени :(

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Сайта в момента работи, Дубай - Манила round стъпва около 120 лв, има няколко дати за ноември - декември. 15.11  - 5.12 примерно. Разбира се цената е далече от онези 50лв в минали години :) но и така е добра. На който му се ходи да разгледа Дубай и и след това Филипини да не се чуди, а да скача. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сайта в момента работи, Дубай - Манила round стъпва около 120 лв, има няколко дати за ноември - декември. 15.11  - 5.12 примерно. Разбира се цената е далече от онези 50лв в минали години :) но и така е добра. На който му се ходи да разгледа Дубай и и след това Филипини да не се чуди, а да скача. 

 

Не мога да открия Манила -> Дубай на ниска цена.

Връзка към мнение

Тъкмо това ровех и аз - за връщане между 25 октомври 15 януари под 217 евро нищо не откривам. Иначе въртя и варианти Дубай-Манила-нещо си-Дубай, ама и там удрям на камък с даже още по-високи цени.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Дубай - Манила - Дубай 59е , дати февруари 2018г. Тъй като генерално се интересувам от пътуване до Палаван цената до там скача на 157е, с удобни прекачвания в Манила без преспиване.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Здравейте, изчетох темата и ми е интересно дали все пак някой е поемал риска да лети в един и същи ден София - Дубай - Манила. Гледам за 17-ти септември цените ме устройват, но Уиз пристигат в 18:50 (ако няма някое закъснение), след това паспортна проверка, около час и нещо за придвижване до другото летище и в 23:10 излитане за Манила... Дали си струва да се рискува? Другото, което се чудя е дали проверките ще са по-стриктни ако билета е еднопосочен? 

Връзка към мнение

Ако в изискванията за влизане в държавата дестинация има билет за връщане, може да ти поискат да го покажеш. Няма значение дали са два еднопосочни. Ако нямаш билет ще имаш проблем. Ако не се изисква билет за връщане няма значение. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Ангелина каза:

Здравейте, изчетох темата и ми е интересно дали все пак някой е поемал риска да лети в един и същи ден София - Дубай - Манила. Гледам за 17-ти септември цените ме устройват, но Уиз пристигат в 18:50 (ако няма някое закъснение), след това паспортна проверка, около час и нещо за придвижване до другото летище и в 23:10 излитане за Манила... Дали си струва да се рискува? Другото, което се чудя е дали проверките ще са по-стриктни ако билета е еднопосочен? 

Няма да успееш. Аз през януари не хванах последното метро от Батута към града. Наложи се да взема автобус. Единствено с такси може да стане, но ще ти струва доста пари.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

При нашите приятели от Cebu - отново разпродажба

Цени на еднопосочни билети:


SALE PERIOD: UP TO MAY 2, 2017 OR UNTIL SEATS LAST | TRAVEL PERIOD: SEP 1 – DEC 31, 2017
 

17€

Cebu or Manila to Taipei
Clark or Manila to Hong Kong

................

29€

Cebu or Iloilo 
to Hong Kong or Singapore
Clark to Macau or Singapore
Davao to Singapore
Manila to Brunei, Kota Kinabalu or Macau

............

39€

Manila to Bali, Bangkok, Busan,
Fukuoka, Guangzhou, Hanoi,
Ho Chi Minh, Jakarta, Kuala Lumpur, 
Seoul (Incheon), Siem Reap, 
Singapore or Xiamen
Cebu or Kalibo to Seoul (Incheon)

.......

57€

Manila to Beijing, Guam, 
Nagoya, Osaka, 
Shanghai or Tokyo (Narita)
Cebu to Tokyo (Narita)

===================

SALE PERIOD: UP TO MAY 6, 2017 OR UNTIL SEATS LAST | TRAVEL PERIOD: SEP 1 - MAR 31, 2018


77€
Manila to Dubai

..................

95€
Manila to Sydney

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Поредната промоция на Cебу
вътрешни полети - от 11€ в посока

международни - от 16€ в посока
Манила - Тайпе - от 16€
Манила - Хонконг от 16€
Манила - Дубай - от 76€
Манила - Сидни - от 94€

(еднопосочни, само ръчен багаж) 

резеервации - до 03.06

пътуване 01.07.2017-31.03.2018 
ЦЪК

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.