Прескочи до съдържание

Volotea - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Георги Матеев

А връщането от Терана как го мислите?  :rolleyes:

 

Ми изровихме едно много приятно полетче TIA-ATH-SOF с Aegean за €46... И то само с двучасов престой в Атина :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е през Прищина за по-евтино :)

Не е през Прищина, през Скопие е. http://www.matpu.com/mejdunaroni-avtobusni-linii/avtobusi-Sofia-Tirana-Albania.html

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой успя ли да пазарува директно от сайта на Volotea и ако да с каква карта?

Че при мен никаква карта не минава.

Не е през Прищина, през Скопие е. http://www.matpu.com/mejdunaroni-avtobusni-linii/avtobusi-Sofia-Tirana-Albania.html

Има Прищина-София през Берлин за 50-60€ в рамките на един ден.

Връзка към мнение
Дани Магелани

Не, стигам до плащане и ми отхвърля всички (4 различни) карти.

 

Някой успя ли да пазарува директно
Връзка към мнение

Ми изровихме едно много приятно полетче TIA-ATH-SOF с Aegean за €46... И то само с двучасов престой в Атина :)

Чакай може да блеснем с нещо по-оригнално :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз взех две билетчета за по 1eur - Малта-Бордо и Бордо-Пиза 

Благодарности на Георги Матеев за подсказката за Expedia.it , че на сайта на Volotea нещо ми отхвърли две карти.

Ето това е много привлекателно :)

Нещо не го намирам обаче, може ли подсказка :) През expedia ли? И за кои дати ги букна?

Благодаря

Връзка към мнение
Георги Матеев

Едно кило билети, които могат и да не се използват, ама зависимостта е голяма.

То малко като тото стана. Важно е участието, с малки суми и редовно, пък като бонус даже може да ползваш някой билет :)

През мобилното приложение ме пусна да платя.

Аз платих директно на сайта, но с пейпал.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Нещо не го намирам обаче, може ли подсказка :) През expedia ли? И за кои дати ги букна?

Да, през Expedia ги взех, че на сайта на Volotea не ми прие никаква карта.

 

Датита са:

Malta - Bordeaux 08.06.2017

Bordeaux - Pisa  11.06.2017

 

Ако може да е от полза за някого, ето тук билетите по 1eur  за някои дестинации, които мен лично мe интересуваха.

(но това е към вчера вечерта, днес не съм проверявал как е положението) 

 

ALICANTE - BORDEAUX

10mai

14mai

17mai

24mai

31mai

...........

07jun

14jun

21jun

28jin

...................................................

 

MALTA - BORDEAUX

11mai

18mai

25mai

….

8jun

………..

3jul

...................................................

 

BORDEAUX - MUNICH

05jun

09jun

30jun

03jul

...................................................

 

BORDEAUX - PISA 

25mai

….

11jun

29jun

……….

02jul

23jul

27 jul

...................................................

 

BORDEAUX – VENICE

13mai

14mai

21mai

…………

12jun

19jun

22jun

26jun

…………

03jul

...................................................

 

MAJORCA (PALMA) - BORDEAUX

Mai – 2,4,6,7,11,13,14,18,20,20,23,25,27,30

Jun – 1,3,6,10,11,13,15,17,18,20,22,24,25,28,29,30

Jul – many

...................................................

 

MAJORCA (PALMA) - VENICE

Jun – 7,10,14,17

То малко като тото стана. Важно е участието, с малки суми и редовно, пък като бонус даже може да ползваш някой билет :)

И аз мислех още да напазарувам "за всеки случай", ама ми стана съвестно  :biggrin: ..., така е с безплатните (или много евтини неща) - предразполагат към разхищение  :rolleyes:  :huh:

Сещам се така преди време как се изкушавах с едни билети от промоция на Air Asia за полети през няколко часа за по 4-5 евро - мислех да си взема няколко и после според това за кой полет сколасам, него да ползвам  :lol:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Ми изровихме едно много приятно полетче TIA-ATH-SOF с Aegean за €46... И то само с двучасов престой в Атина :)

 

Получих мейл от Волотеа за канселирани полети от Венеция до Тирана, та си вижте резервациите. Предлагат премаршрутиране

през Верона, което е ок. Най-красивото в цялата работа е, че дават и ваучер за по 50 евро за бъдещи резервации. С 4 резервации за по 1 евро на обща сума 4 евро, хората предлагат 200 евро компенсация. Не е зле като новогодишен подарък :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Получих мейл от Волотеа за канселирани полети от Венеция до Тирана, та си вижте резервациите. Предлагат премаршрутиране

през Верона, което е ок. Най-красивото в цялата работа е, че дават и ваучер за по 50 евро за бъдещи резервации. С 4 резервации за по 1 евро на обща сума 4 евро, хората предлагат 200 евро компенсация. Не е зле като новогодишен подарък :)

 

Volotea ми звъннаха преди 2 часа за да ме уведомят за отмяната, а после пратиха и имейл с ваучера за €50. Предполагам ще приема премаршрутирането през Верона, тъкмо никога не съм ходил там и май става всяко зло за добро :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Има и възможност да поканиш приятели, дават ти 10 евро, както и та теб след като резервираш. Можете да каните и вие после приятели.

 

Моят линк за покани е ... :) Ако някой реши, да заповяда!

Редактирано от macf1an
Без реферални линкове, моля.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

"Пак ли офертата е само в едната посока?"

 

 

Атина - Санторини - Атина по пет евро в посока. Има дати в май и юни, но са малко. Около септемврийските празници има много дати.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

"Пак ли офертата е само в едната посока?"

 

 

Атина - Санторини - Атина по пет евро в посока. Има дати в май и юни, но са малко. Около септемврийските празници има много дати.

 

Бързо са свършили датите от Атина.

Връзка към мнение

Бързо са свършили датите от Атина.

видях темата, отворих сайта , избрах си септември и докато резервирам вече бяха други цените :(  имаше останали билети по пет евро обаче наобратно  от Санторини до  Атина... 

Връзка към мнение

видях темата, отворих сайта , избрах си септември и докато резервирам вече бяха други цените :(  имаше останали билети по пет евро обаче наобратно  от Санторини до  Атина...

Отново се появиха билети по пет евро в двете посоки. Датите са след 17 септември.

 

http://www.volotea.com/en/flight-offers/athens/santorini/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Полети в Европа от € 5 до септември 2017

 

http://www.volotea.com/en/flight-offers/?visitorId=MzQ5OTQy&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20170215_en_promo&j=199541&sfmc_sub=17189726&l=183_HTML&u=4199656&mid=7237182&jb=585

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.