Прескочи до съдържание

$30 Airbnb код, минимална сума $150


Препоръчани мнения

BUSBUDAIRBNB

 

Код за $30 намаление, минимална сума $150

На някой ако му свърши работа - доколкото виждам - пак е за новобранци, които правят първата си резервация.

 

Hi fellow traveler!

Here is your Airbnb promo code: BUSBUDAIRBNB.

Complete your booking using the promo code at checkout. You'll get $30 off your booking!

This promo code is only valid for the first 100 bookings made using the code, so hurry…

The offer is valid for your first booking on Airbnb and for bookings made before June 30th 2015 for check-ins before December 31st 2015. Minimum booking value of $150.

 

Връзка към мнение

Ако е само за новобранци е по-добре да си се ползва първоначалната отстъпка от $25, поне минимума там е $75 :)

Аз мисля че тя си остава първоначалната отстъпка и важи не само за първата резервация, или не е така? :rolleyes:

Връзка към мнение

Аз мисля че тя си остава първоначалната отстъпка и важи не само за първата резервация, или не е така? :rolleyes:

 

Прав си! Спирам да пиша, докато имам много работа :)

Връзка към мнение

BUSBUDAIRBNB

 

Код за $30 намаление, минимална сума $150

На някой ако му свърши работа - доколкото виждам - пак е за новобранци, които правят първата си резервация.

А дали има начин да се ползват тези 30$ заедно с отстъпката от още 25$, която се дава при първоначалната регистрация?

Връзка към мнение

А дали има начин да се ползват тези 30$ заедно с отстъпката от още 25$, която се дава при първоначалната регистрация?

 

Не, само по един код може на резервация. 

Връзка към мнение

Аз нещо пропускам явно :blink: . В момента се опитвам да резервирам едно студио в Париж, което ми излиза малко над 150$, т.е. вмествам се в изискванията за стойност. В евро ми го изкарва по този начин:

€58 x 2 nights €116 Service fee €17

След това е отстъпката от 25$, равняваща се на

coupon

€22
Да, ама аз предпочитам да използвам кода на Фичо /благодарско за което :) / и като поставя неговия код вместо този за 25$  ми изписва следното:
Almost done!
  • Code requires trip to cost at least €132.

С други думи стойността на нощувките ми излиза, че е по-ниска от необходимите 150$ /или 132 евро/. Е да де, ама аз пък гледам, че стойността ми е 133 евро?!? Не знам дали някой разбра нещо от всичко, което изписах, ама все пак - аз ли съм в грешка нещо или...?

Редактирано от vladostojanov
Връзка към мнение

Аз нещо пропускам явно :blink: . В момента се опитвам да резервирам едно студио в Париж, което ми излиза малко над 150$, т.е. вмествам се в изискванията за стойност. В евро ми го изкарва по този начин:

€58 x 2 nights €116 Service fee €17

След това е отстъпката от 25$, равняваща се на

coupon

€22
Да, ама аз предпочитам да използвам кода на Фичо /благодарско за което :) / и като поставя неговия код вместо този за 25$  ми изписва следното:
Almost done!
  • Code requires trip to cost at least €132.

С други думи стойността на нощувките ми излиза, че е по-ниска от необходимите 150$ /или 132 евро/. Е да де, ама аз пък гледам, че стойността ми е 133 евро?!? Не знам дали някой разбра нещо от всичко, което изписах, ама все пак - аз ли съм в грешка нещо или...?

 

Най-вероятно иска $150 без service fee. Възможно е и да си на границата, понеже гледам че твоето го прави 133€, а то вътрешно да има някакви закръгляния и за това да ти реже кода...

Връзка към мнение

Най-вероятно иска $150 без service fee. Възможно е и да си на границата, понеже гледам че твоето го прави 133€, а то вътрешно да има някакви закръгляния и за това да ти реже кода...

Вярно е че съм точно на границата - в долари ми го пресмята като 157$... Вероятно е така както казваш, и аз не намирам друго обяснение. Карай, здраве да е :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имам стара регистрация в airbnb, но с нея никога не е правена резервация. Въпросният код при мен не работи.

Въпросът ми е има ли код, с който да взема отстъпка при първа резервация или трябва д аправя нова регистрация?

Връзка към мнение

Имам стара регистрация в airbnb, но с нея никога не е правена резервация. Въпросният код при мен не работи.

Въпросът ми е има ли код, с който да взема отстъпка при първа резервация или трябва д аправя нова регистрация?

 

Явно е изчерпан. В момента май няма друг код, може или да изчакаш да се появи или нова регистрация. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.