Прескочи до съдържание

Хотел в Дъблин


Надя

Препоръчани мнения

Трябва да помогна на две девойки с опит=0 да си организират сами екскурзия до/в Дъблин през март.

Стигнахме до настаняването и се оказа, че не се справям - изискванията "евтин, чист, с оценка 8+"  ме пращат към хотели извън града, т.е. трябва да има добри транспортни връзки с Дъблин и тук вече не знам как да се ориентирам. 

Не мога точно да дефинирам "евтин", затова ще кажа "възможно най-...". Те са студентки в UK, сами ще финансират екскурзията си и средствата им са ограничени. Пък и е по-добре да имат повече за престоя - храна, обикаляне, забавления и т. н.

Всъщност не съм питала по колко предвиждат за нощувки :blush:

И да - знам, че не може "... и душата в рая", но поне да опитаме. Пък ако стане :)

Засега датите са (около) 17-21 март - за тези дати намерих най-евтини билети.

 

На мен самата въпросът, който задавам ми се струва абстрактен, така че моля да бъдете снизходителни. :)

Връзка към мнение

Ние преди време бяхме в този бед-енд-брекфаст: http://www.amberleyhousedublin.com/

и бяхме доволни - чист, удобен, на пешеходно разстояние от всичко интересно в града (ползвахме транспорт само до Ботаническата градина).

Оценката му в буукинг е 8.1, ама сега му видях цените и май не влиза много в бюджет "евтин" :unsure:

https://www.booking.com/hotel/ie/amberley-house.fr.html?sid=1871ae81ddf0258c4bb0c15ff6b55db5;dcid=2

Редактирано от Роца
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само да вметна лекичко,че 17.03. е националния им празник Св. Патрик и тогава са едни тържества :). Имай го предвид, че евтиното може вече да е свършило.

Връзка към мнение

Защо не пробваш в hostelbookers,освен хостели предлагат и по-евтини хотели.Лятото си букнах хотел,който излизаше с 20е по-евтин отколкото в букинг.Освен това, в hostelbookers имат ей такива промоции поне 2 пъти в месеца:

Until midnight GMT tonight only!

Get up to 50% off in your favourite destinations

      Само трябва да се регистрираш ,за да получиш  мейл, кога точно ще има промоция.                                                                                                                       

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, знам - те затова са си избрали този период (освен, че ще са във ваканция)

Това ми усложнява задачата, но ще се пробваме :)

И Букинг услужливо ми напомня, че местата за настаняване бързо свършват, така че днес ще се активизираме

 

Благодаря, Роца!


Защо не пробваш в hostelbookers,освен хостели предлагат и по-евтини хотели.Лятото си букнах хотел,който излизаше с 20е по-евтин отколкото в букинг.Освен това, в hostelbookers имат ей такива промоции поне 2 пъти в месеца:

Until midnight GMT tonight only!

Get up to 50% off in your favourite destinations

      Само трябва да се регистрираш ,за да получиш  мейл, кога точно ще има промоция.                                                                                                                       

Там не съм влизала никога, гледам Букинг засега. Но задължително ще разгледам, благодаря. Ако не искат предварително плащане, ще е добре.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Трябва да помогна на две девойки с опит=0 да си организират сами екскурзия до/в Дъблин през март.

Стигнахме до настаняването и се оказа, че не се справям - изискванията "евтин, чист, с оценка 8+"  ме пращат към хотели извън града, т.е. трябва да има добри транспортни връзки с Дъблин и тук вече не знам как да се ориентирам. 

Не мога точно да дефинирам "евтин", затова ще кажа "възможно най-...". Те са студентки в UK, сами ще финансират екскурзията си и средствата им са ограничени. Пък и е по-добре да имат повече за престоя - храна, обикаляне, забавления и т. н.

Всъщност не съм питала по колко предвиждат за нощувки :blush:

И да - знам, че не може "... и душата в рая", но поне да опитаме. Пък ако стане :)

Засега датите са (около) 17-21 март - за тези дати намерих най-евтини билети.

 

На мен самата въпросът, който задавам ми се струва абстрактен, така че моля да бъдете снизходителни. :)

 

Привет, наскоро минах през същото ровене за "евтин и готин" хотел в Дъблин. Оказа се, че такова животно там май няма :)

 

Трудно (да не кажа почти невъзможно) ще се намери нещо горе-долу прилично за под 80-90 евро на вечер. Което не е особено евтино.

 

Под тази цена единствената алтернатива са хостели с обща баня и не много висока оценка.

 

Пожелавам ти успех с търсенето...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет, наскоро минах през същото ровене за "евтин и готин" хотел в Дъблин. Оказа се, че такова животно там май няма :)

 

Трудно (да не кажа почти невъзможно) ще се намери нещо горе-долу прилично за под 80-90 евро на вечер. Което не е особено евтино.

 

Под тази цена единствената алтернатива са хостели с обща баня и не много висока оценка.

 

Пожелавам ти успех с търсенето...

80-90 евро за каква стая?

Защото при тях има вариант да са двете в една стая и да си поделят паричките.

Но хостел - абсурд. По-скоро аз ще се включа да помогна.

 

Заемам се сериозно с търсенето :) Само да стане нормално за събуждане в събота време в UK, че да не стрелям на посоки

Редактирано от Надя
Връзка към мнение
Георги Матеев

80-90 евро за каква стая?

Защото при тях има вариант да са двете в една стая и да си поделят паричките.

Но хостел - абсурд. По-скоро аз ще се включа да помогна.

 

Двойна. И тази цена е кажи-речи минимума.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако не стане със хотелите заради St. Patrick's day, може би и Airbnb е вариант също. Примерно нещо от сорта: https://www.airbnb.co.uk/rooms/4125095?checkin=17-03-2015&checkout=20-03-2015&guests=2&s=Guqz

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ама Надя, тези две девойки не ги ги дундуркаме тук от ехееее.. не ги принизявай на ниво опит 0 :)

Връзка към мнение

В центъра за тези пари дори за двете общо, с оценка поне 8 няма...Трябва да се смени цената, оценката или да не е точно в центъра.

Друг вариант е както се каза с общи бани и повече хора в стая.

С близки условия е само този, но не е централен

Sandymount Hotel Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.