Прескочи до съдържание

София-Цюрих-София | 124 EUR


Препоръчани мнения

Не знам дали е топ, но ми се вижда доста добра цена - със старта на директните полети на Swiss от май месец има прилични цени за отиване и връщане, с около 80 евро по-евтини от директните на БГ Air. 

 

Резервация през http://www.swiss.com/

 

post-1962-0-54533300-1423937462.png

 

или през orbitz

 

post-1962-0-48460600-1423937514_thumb.png

Редактирано от water
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

В зависимост от сайта и картата, с която се плаща, тази цена пада докъм 90 евро (Maestro) ...

Може да си играете в производните на skycheck.de , jetcost.de , jetradar.de и т.н.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Уви, да беше чакането сутрин-вечер щеше да е супер. Цюрих и Лисабон за 180 евро в комплект щеше да е идеално. Ама сега с тия две необходими нощувки става криво :)

Връзка към мнение

Чакане?

Няма визи, не те заключват или конвоират до определена зона, не те държат със закопчан колан в самолета. Въпрос на гледна точка е дали е голям проблем или страхотна възможност. :)

Мен също не ме устройва и не съм взел билет, но не заради престоя, а заради датите.

Връзка към мнение

В зависимост от сайта и картата, с която се плаща, тази цена пада докъм 90 евро (Maestro) ...

Може да си играете в производните на skycheck.de , jetcost.de , jetradar.de и т.н.

 

Сложи примерно дати/шот, за да  пробвам да взема с Маестрото? :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

23 Май / 11 Юни , като ги гледах онзи ден.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Излизат и друго дати с цена 105 евро, но при избиране на карта става 130 евро, колкото на авиокомпанията Aко някой е купил билет на добра цена, нека сподели от кой сайт е купил.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

90те евро бяха крайна цена с Маестро, ама ти ми нямаш вяра обикновено, затова последвай съвета ми горе:

 

превърти разните национални версии (в Европа) на трите мета-търсачки, които съм посочил, и виж топ 3 цени от кои сайтове са, и какви карти вървят там безплатно . Даже и една статистика може да направиш :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На кое да имам вяра, на skycheck.de, jetcost.de , jetradar.de?! :lol:  Имаше едни оферти до АТH от  skycheck.de, помниш ли? Да, но не можеха да се купуват! Същото е и с тази оферта до ZRH на 80-90 евро, или ще се похвали някой, че е взел. Силно се съмнявам.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Играй с международните версии, докато не уцелиш правилната ...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.