Прескочи до съдържание

Blue Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

04.02.2015 04:38   14,99% discount for all Blue Air flights 

Valentine’s Day is near and you haven’t found the perfect gift?
We give you a reason to choose the ideal romantic gift: only today, February 4, you have a discount of 14.99% for all Blue Air destinations.

The travel period is February 4 - October 24, 2015.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

 

Изберете Blue Air между 23 Февруари – 31 Март и може да закупите билети на невероятната цена* от 49.99 евро. При това, в тази цена е включен чекирания багаж.

 

Всички дестинации на Blue Air са на* 49.99 евро!

 

Валидност на промоцията: 13 -15 Февруари, 2015. Период на пътуване: 23 Февруари – 31 Март 2015.

 

http://www.blueairweb.com/first-page-bg/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Преди беше с трансфер 5 евро в посока и 10 евро в посока с карта, сега са всичко е по 5 евро в посока или казано има подобрение за нас.

Добра оферта е, реално за всяка европейска дестинация двупосочен билет  с багаж излиза  за 100евро

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

17.03.2015 04:37   14,99% намаление за всички полети на Блу Ер 

Само днес 17 март, получавате намаление от 14,99% за всички дестинации на Блу Ер.

Период на пътуване 17 март – 24 октомври, 2015.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Не искам да ви отегчавам, но в предвид , че това е един от малкото примери за подобна услуга по нашите ширини, считам че не бива да се пропуска :

Компания blueairweb.com предлага и двупосочен трансфер между летището в  Констанца и летището в Букурещ.

В случай на такова пътуване, обявената цена включва и цената на трансфера.
Разстоянието се преодолява за около 3 часа ( + още 1 час до Варна,  но пак е с 1 час по-кратко отколкото Варна-Русе-Отопени, което е 5 часа ) и е добра опция  за пътуващи от североизточната част  - избягва се пътуването през Букурещ, а и ценатa в една посока от 108 леи /  25 Е е добра.
Разписанието на автобусите ще видите, ако изберете за стартова / крайна точка Constanta-transfer-coach .


пп. този пост е добре да го има и в темата за транспорт до съседните балкански летища,но нека модератор да прецени под каква форма.

 

 

post-2286-0-39320500-1428502844_thumb.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Разстоянието се преодолява за около 3 часа ( + още 1 час до Варна,  но пак е с 1 час по-кратко отколкото Варна-Русе-Отопени, което е 5 часа )

Констанца -Варна за час може да стане със самолет ,но не и със сухоземен транспорт !

Към днешна дата най-оптималния машрут е Варна-Русе-Букурещ-Отопени.

Връзка към мнение

Не искам да ви отегчавам, но в предвид , че това е един от малкото примери за подобна услуга по нашите ширини, считам че не бива да се пропуска :

 

Компания blueairweb.com предлага и двупосочен трансфер между летището в  Констанца и летището в Букурещ.

В случай на такова пътуване, обявената цена включва и цената на трансфера.

Разстоянието се преодолява за около 3 часа ( + още 1 час до Варна,  но пак е с 1 час по-кратко отколкото Варна-Русе-Отопени, което е 5 часа ) и е добра опция  за пътуващи от североизточната част  - избягва се пътуването през Букурещ, а и ценатa в една посока от 108 леи /  25 Е е добра.

Разписанието на автобусите ще видите, ако изберете за стартова / крайна точка Constanta-transfer-coach .

 

 

пп. този пост е добре да го има и в темата за транспорт до съседните балкански летища,но нека модератор да прецени под каква форма.

http://www.direct-aeroport.ro/ Цена 70леи човек/посока.Резервират се онлайн.Позната ги използва от Отопени до Констанца.Много е доволна.Ако ти се занимава,виж дали не съвпадат часовете с Блу еър.Имам леки съмнения,че те им правят трансферите,но не съм се задълбочавала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Проверих - не съвпадат :)
И бих казал  - за радост не съвадат :)

Винаги е добре да има повече от една възможности за пътуване межу две точки, а в случая съм впечатлен колко възможности предоставя този сайт.
Сърдечно благодаря.
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

We have a special promotion for you: 14.99% discount for all Blue Air flights.


The travel period on sale is June 5 - October 24, 2015. Promotion available June 5-7.


So hurry up and book your tickets on www.blueairweb.com, through the Call Centers or our partner agencies.


Blue Air, for 10 years close to your heart


  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Тази примоция ме устройва, но също така живо ме вълнува какви са сроковете (чета, че са три дни) и процедурата за получаване на резервационен номер при плащане с банков трансфер - не съм керпеден, но мразя така безочливо да ме обират само защото им давам "пластмасови" пари.

Прочетох следното, но малко не ми стана ясно :

"For payments in EUR, USD or GBP by bank transfer, you have 3 days to buy the ticket on behalf Maxi Travel / Blue Air opened with BNP Paribas Fortis, BE IBAN: BIC be44001691471145: GEBABEBB. 
Reservations can be made at least 7 days before the departure date. 
Payment must be made following the instructions that you will receive in the e-mail confirmation. 
E 'mandatory write the student's reservation number and the payment code. 
After your payment has been confirmed by Blue Air, you will receive your ticket (s) to the e-mail booking."


 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Преди време се опитах да се регистрирам за програмата Smart Money на тази авиокомпания - неуспешно.
Аз очаквах да получа мейл, с който да потвърдя регистрацията си , но не би.
Писах им да ме регистрират служебно,  пратих им  скрийншот от неуспешния си опит , поисках да ми се извинят ...и забравих за тях.
Преди 3 седмици си купих билет за полет с тази компания, и вчера се появи някакво писмо , в което пише, че вече имам номер от тази програма и салдо 10 Е...

Та не знам сега това е резултат от закупения билет или е практика всеки новорегистриран клиент да получава 10 Е бонус.
Моля някой да разясни 

  

post-2286-0-20045300-1438274045.png

Редактирано от bat.galin
Връзка към мнение

Преди имаха бонус от 5 евро за новорегистрирани клиенти . Тия кредити можеше да се позлват само за резервации през кол центъра , където пък има такса и за мен нещата губеха смисъл. В момента не знам какви са им условията.

За промоционални полети от типа на редовните им -14.99 % парички не се начислявят ... супер смотана програма за лоялност !!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

:blush:  :blush:  :blush:
Малко тъпо ми стана , че питах ( понеже кой друг освен мен може да знае за какво са ми дадени ??? ), но да споделя до края  поне :

Знаех само номера си и си поисках нова парола през сайта - пратиха ми веднага,
Логнах се с парола и номер и си прегледах профила.

Ами то си пише за какво се дават  :

Loyalty points initial bonus  10
Loyalty points accumulated  0
Loyalty points used                  0
Loyalty points available        10


Та така...
Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.