Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Аз да се разпиша - ноември София-Куала Лумпур и Сингапур-София за 500 евро с кратки престои по около 2 часа. Решихме, че цената е добра и поне вече няма да се чудя като излезе нещо. При нас Аерофлот не е на дневен ред и не разполагаме с много време за пътуване, т.ч. след 1 дневно обмисляне ги резервирахме.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Браво бе, машини. Аз преди седмица взех Hong Kong, пак с кратки престои, сега цената е съвсем малко надолу, но чак толкова няма да придиряме. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Знам, че цената не е кой знае колко, но мъжът ми изцяло отказва дълги престои, и това наклони везните.

Връзка към мнение

Има София - Малдивите за 1000 лв баш по майските празници.

 

sofmle.jpg

 

За още 300 отгоре може да се отбиете в Шри Ланка.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Катарците извънредно само днес -25% на всичко, за който е изпуснал влака. :) http://www.qatarairways.com/bg/en/special-offers.page?

Ех не са глупави Катарците . Намалението не е 25 % а там където има намаление то важи задължително с престой в Доха за повече от 8 часа и естествено , винаги има по-ранна връзка . 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Направих примерна заявка с Катар..за 15.3-22.03 до Хонг Конг!

...излиза 1835лв. за двама отиване и връщане.

Изкушавам се..но все пак ми се струват доста пари за път (915лв. на човек)..сравнено с промоцията на филипинците.

..иначе вярно - 5 * полет..глезотики...

..чудя се ..

Връзка към мнение

Направих примерна заявка с Катар..за 15.3-22.03 до Хонг Конг!

...излиза 1835лв. за двама отиване и връщане.

Изкушавам се..но все пак ми се струват доста пари за път (915лв. на човек)..сравнено с промоцията на филипинците.

..иначе вярно - 5 * полет..глезотики...

..чудя се ..

Ти не взе ли вече от Cebu?

Аз съм с катарците, но тогава още не знаех, че ще има така оферта от филипинците.

Връзка към мнение

Направих примерна заявка с Катар..за 15.3-22.03 до Хонг Конг!

...излиза 1835лв. за двама отиване и връщане.

Изкушавам се..но все пак ми се струват доста пари за път (915лв. на човек)..сравнено с промоцията на филипинците.

..иначе вярно - 5 * полет..глезотики...

..чудя се ..

 

Цената е ОК, не е ултра-мега-умопомрачително добра, но е ок. Филипинците са изключение, ако от сега нататък сравняваш всичко с тях никъде няма да идеш :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Филипинците са изключение,

Напротив, всяка година го правят, просто от тази година нямат и гориво, заради което цените са толкова ниски.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Напротив, всяка година го правят, просто от тази година нямат и гориво, заради което цените са толкова ниски.

 

Е то като сложиш таксата гориво (поне в типичния и размер за компаниите, не знам конкретно при тях колко е била) и далаверата заминава :)

Връзка към мнение

До Сидни ми се върти, че излизаше нещо към 800-1000 лв, - демек 500 лв гориво.

Връзка към мнение

Имаха оферта за 1 песо и през Ноември, по-назад в тази тема май я беше пуснал някой магеланец, но не знам какви дестинации е включвала. АКо погледнете страницата им във фейсбук, там се пазят промоциите много назад и може да се види честота, цени(нето цени от афишчето) и т.н.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз взех от филипинците, но то е чак Октомври...и до Манила ..има и къде другаде да се ходи.

Затуй си помислих, ей сега за март една екскурзийка с 5* полет до Хонг Конг. ..но като се замисля ..за път 2000 и там още толкова...май ще чакам октомври....само да сме здрави.. ;)

Връзка към мнение

Аз взех от филипинците, но то е чак Октомври...и до Манила ..има и къде другаде да се ходи.

Затуй си помислих, ей сега за март една екскурзийка с 5* полет до Хонг Конг. ..но като се замисля ..за път 2000 и там още толкова...май ще чакам октомври....само да сме здрави.. ;)

 

Понеже за втори път цитираш тези 5*... не си мисли, че ще получиш нещо изключително. Това е огромен процент маркетингов термин базиран на класация, която много пъти сме обсъждали тук като необективна. Не, че са зле катарците, добри са, но не бих пътувал с тях само заради изживяването в икономична. Истинското изживяване във въздуха почва от бизнес класата нагоре, в икономи си е просто летящ автобус, с много малко значение от компанията  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, пътешественици. :)
Нова съм, за това ако допускам грешка с темата моля предварително за извинение.

Попаднах на това днес, реших да го споделя :)

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/direct-flights-to-doha.page?CID=EMBG574590

 

25% намаление на Катарците за директни полети от София.

 

 

Преди две седмици имаше промоция София - Мале - София - 500 евро. Сега офертата за същата дестинация е 560 евро, но ...  пак е нещо. :)

Редактирано от kamievgeni
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И на мен ми се струва,че ментят нещо. Айде тези 5 евро не са фатален проблем, но виж примера за Малдивите. Това е разлика в цената 60 евро на човек, уж в "промоция".

Връзка към мнение

Дано!
Но мен лично мке съмнява.
Последната промоция се възползвахме и купихме два билета София - Пукет - София за двама човека  - 1 920 лв

Добра цена беше.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.