Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 4/4/2017 в 10:29, T.E.Lawrence каза:

Дават код за 15% отстъпка, ако си добавиш мейла да те спамят с оферти. :D Ако вече те спамят, даваш друг мейл и получаваш кода, тествано, работи. 

 

Къде трябва да си въведа мейла за тези бонусчета ? :)

Връзка към мнение

Ниските цени ги има покрай всички предстоящи празници и важат и за късите връзки в Доха.

Връзка към мнение

Само да споделя набързо малко опит с катарците - с моята приятелка решаваме да си вземем билети до Малдивите.Излиза промоцията на Катар до там за 500 евро в двете посоки и ние радостни решаваме да букваме, но в последния момент картата даде проблем и "промоцията" отпадна.2 седмици по-късно излиза нова "промоция" като билетите до Малдивите вече са 400 евро, решавайки, че ще има още намаления, ние решаваме да изчакаме и ... о, чудо - след 2 седмици излиза нова "промоция", но вече на 450 :)Така че всичко над 400 евро поне до Малдивите, мога да ви уверя, че не е оферта.Дано да съм помогнал на някой :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

преди 21 минути , Евгени Димитров каза:

Как се добавят милите към Катарците? Автоматично, лично? Могат ли да се добавят въздушни мили в Privilege Club на вече отминали полети?

Можеш да добавиш милите от Privilege Club, има опция там за добавяне на пропуснатите мили, попълваш данните за полета и им ги пращаш, след няколко дни ще ги имаш в профила.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Промоция до 03 Май. Период на пътуване: до 21 Юни, 2017 (много малък прозорец). Допълнително намаление от 15% ако билетите се купуват с МастърКард (кредитна или дебитна, нещо се опитват да подбиват онези сайтове).

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

в момента имат много добра промоция за Бали и Тайланд.

Някой може ли да ми разясни как да си пресметна колко време е дупката между прекачванията за полетите до Бангкок например?:)

 

Връзка към мнение

Ами то се вижда, когато си избираш полетите. Аз имах само час и 10 минути за прекачване и даже не ми се наложи да бързам прекалено. Само гледах да съм по-напред на секюритито.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сигурен ли си, че ти трябва допълнителен багаж? В момента на сайта им пише 30 килограма. Какво ще мъкнеш повече?

 

Но ето ти линка: http://www.qatarairways.com/bg/bg/excess-baggage-rates.page там пише какви са цените.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега пуснах едно бързо търсене с текущата промоция и си пише, че включва 30 килограма багаж. Можеш ли да кажеш какво точно търсиш, за да пробвам. Аз тарифа само с ръчен багаж на катарците не съм виждал.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 hour ago, ShaMan-H_Fel said:

Сега пуснах едно бързо търсене с текущата промоция и си пише, че включва 30 килограма багаж. Можеш ли да кажеш какво точно търсиш, за да пробвам. Аз тарифа само с ръчен багаж на катарците не съм виждал.

мерси много за помощта! :)

Връзка към мнение

Не е кой знае какво, но София - Банкок за 378€ ми се вижда прилична цена. Видяно тук

29.thumb.png.ab4ad29709e18e00ae624ccbefc180dd.png

Редактирано от Костов
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
12 hours ago, Костов said:

Не е кой знае какво, но София - Банкок за 378€ ми се вижда прилична цена. Видяно тук

29.thumb.png.ab4ad29709e18e00ae624ccbefc180dd.png

да определено, аз се възползвах. по-добра цена рядко се намира.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

380 евро не е топ цена до банкок, 300 евро е нормата. Има ги по няколко пъти годишно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.