Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Така, мислих по днешния казус и го измислих :)

 

Ако някой има оферта, която иска да сподели трябва да го прави публично. Ако се притеснява от нещо, не я споменава въобще. Средното положение с лични съобщения, недомлъвки и само споменаване на цифри без да се разкрива за всички конкретния метод не е приемлив в този форум. Създава много опасен прецедент, където всякакви оферти ще изискват лични съобщения, където публичния контрол, бил той на останалите хора или модераторски би бил нулев.

 

Благодаря за разбирането, ако има въпросителни пишете ми лично.

Редактирано от Георги
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Само аз ли имам проблем с търсенето на полети? Избирам SOF-BКК, датите, клик на бутона и нищо не се случва!?

Не е само при теб...имт някакъв бъг.

Пробвай да търсиш от началната страница.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само аз ли имам проблем с търсенето на полети? Избирам SOF-BКК, датите, клик на бутона и нищо не се случва!?

 

Току-що пробвах, работи си. Извади цена 950 лева за март :)

Връзка към мнение

За сайта на катар не знам, но орбитз/чийптикетс спряха да показват оферти от/до София след н-тото ми търсене с пипнат радиус днес :) Май съм ги поозорил ..

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И при двата, да. Само при ебукърс е изключен, защото няма опция за радиуса изобщо, и не сработва, ако си я добавиш сам, но нали след Индия ги мразим дружно, така че да си седят неизползвани :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

... но нали след Индия ги мразим дружно...

не изцяло, само испанската версия :biggrin:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

...търсене с пипнат радиус...

 

Хм. Май съм отсъствал на тоя урок по геометрия :) Ще го изчетеш ли отново? ;)

Няма да настоявам да ме вземеш за частен ученик, че днес вече Основателят се произнесе по темата  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Влизаш ми в темите от подписа, тази за нестандартните търсачки, припомняш си я, и след това последните мнения ги прочиташ отново, и благодариш на стенк ;)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Добри цени са пуснали Катар. За разлика от промоцията преди десетина дни, цените които видях днес са добри.
Като изключим София - Бали - 825 евро. Ако не се лъжа през януари имаше цена за 600? :)
Хайде, започвайте да резервирайте! :)))

Връзка към мнение

Страшно много се колебая дали да взема 2 билета София-Ханой/Банкок-София - 535 Евро. Как ви се струва цената? Престоите в Доха са минимални - 2.4 и 3 часа. Спестява ми един трансфер от Банкок до Ханой и като дати и часове ме уреждат идеално. Само дето няма да летим на някой модерен А380 или Dreamliner, но пък надявам се жадни няма да ни оставят :)

 

ПС. Не знам дали е против правилата, но ако някой може да направи някакъв фокус и да свали цената надолу, точно сега е добре дошъл да го направи. Това със сигурност би ме накарало да резервирам и да почерпя добрия човек.

Редактирано от tougherty
Връзка към мнение

София-Ханой/Банкок-София ми е от любимите маршрути. Цената е много добра, проверявал съм я много последните няколко години. :)

Връзка към мнение

Страшно много се колебая дали да взема 2 билета София-Ханой/Банкок-София - 535 Евро. Как ви се струва цената? Престоите в Доха са минимални - 2.4 и 3 часа. Спестява ми един трансфер от Банкок до Ханой и като дати и часове ме уреждат идеално. Само дето няма да летим на някой модерен А380 или Dreamliner, но пък надявам се жадни няма да ни оставят :)

 

ПС. Не знам дали е против правилата, но ако някой може да направи някакъв фокус и да свали цената надолу, точно сега е добре дошъл да го направи. Това със сигурност би ме накарало да резервирам и да почерпя добрия човек.

И според мен цената е добра. Преди две седмици приятели купиха същите билети със 100 и кусур евро по- скъпи.

Връзка към мнение

И аз съм се замислил да взема София-Сингапур и навръщане Бангкок-София.Излиза под 1900лв за двама и ми се струва добре.Въпросът ми е-вариантите са с престой в Доха и единия е с около 20 часа разлика между полетите.При това положение Катарците осигуряват ли ми хотел(понеже хващам и вечерта) и за чия сметка е?Възможно ли е да се разгледа доколкото стигне времето града и има ли проблеми от визово естество?

На отзовалите се благодаря предварително!

Връзка към мнение

И аз съм се замислил да взема София-Сингапур и навръщане Бангкок-София.Излиза под 1900лв за двама и ми се струва добре.Въпросът ми е-вариантите са с престой в Доха и единия е с около 20 часа разлика между полетите.При това положение Катарците осигуряват ли ми хотел(понеже хващам и вечерта) и за чия сметка е?Възможно ли е да се разгледа доколкото стигне времето града и има ли проблеми от визово естество?

На отзовалите се благодаря предварително!

Гледаш си тарифата и ако е "О" тогава няма нищо безплатно, плащаш си сам хотел и виза по 55$ на човек, ако не си тази тарифа, а вече по-скъпата, тогава ти са от тях тези неща, при условие, че няма по-ранна връзка като полети.

И понеже може да са се променили нещата в последните 2 месеца, обаждаш се на офисът ом в София и ги питаш, за да си сигурен, моето инфо е от Декември, любезни са, но трудно си вдигат телефона, трябва да си упорит.

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

Да, определено има  проблем с този Qatar, след почти един предиобяд и доста опоритост и аз се снабдих с два билета до Хонг Конг. Незнам дали е чак 25 % намалението, защото на тази цена по 480 евро на човек съм ги  виждала и др. път ...просто към момента това най- доброто. Пък и искахме да пътуваме точно.с тях. Сега ще черпя информация от вас за Хонг Конг и околностите....:) :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз съм се замислил да взема София-Сингапур и навръщане Бангкок-София.Излиза под 1900лв за двама и ми се струва добре.Въпросът ми е-вариантите са с престой в Доха и единия е с около 20 часа разлика между полетите.При това положение Катарците осигуряват ли ми хотел(понеже хващам и вечерта) и за чия сметка е?Възможно ли е да се разгледа доколкото стигне времето града и има ли проблеми от визово естество?

На отзовалите се благодаря предварително!

 

Ошко го е резюмирал ясно. Ето дългото обяснение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.