Прескочи до съдържание

Идея за малко преподреждане при Офертите


Препоръчани мнения

Чудя се какво мислите - дали не би било по-добре (в случай, че не е трудно)  да се реорганизира частта от форума с офертите?

Какво имам предвид - в момента в раздел (или подфорум, не знам как точно се нарича) "Топ оферти" има два подраздела:

1. Оферти за самолетни билети

2. Хотели, коли под наем и други

вторият обаче е малко "всичко останало" и там има оферти както за транспорт, така и за настаняване.

 

Предложението ми е да се цепне  на две за да е малко по-подредено и логически структурирано:

- едната част да е за оферти за всички видове транспорт, освен самолетите (влакове, автобуси, кораби, коли /балони и ракети ;-) / )

- а другата част да е за оферти за настаняване (хотели, апартаменти, къщи /колиби и палатки ;-)/ )

 

post-139-0-73513500-1424090463_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Проблем от техническо естество няма.

 

Но основните категории се определят криво-ляво от това каква активност има в тях, за това и раздела е "всичко останало", и като цяло активността там е доста малка. Друг детайл е, че всеки нов подфорум отнема по сантиметър/два от екрана и в един момент страницата ще стане супер голяма за скролване, ориентиране и намиране. За това и съм скъперник на нови форуми и раздели, предпочитам по-дървовидна структура пред всичко на пангара :)

 

Не виждам как този форум може да се разцепи удобно на подкатегории (подобно на Европа-> Турция, Италия и т.н.), което би било идеалния вариант откъм екранно пространство.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.