Прескочи до съдържание

дневник Шри Ланка-далеч от снега през зимата.


Krum4ov

Препоръчани мнения

Крумчооов, как съм те изпуснала и не съм ти видяла прекрасното писание? :rolleyes:

Сега го изчетох на един дъх, много забавно пишеш. :)

Дай,моля  и малко снимчици, де! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оги, сестрa ми ги имa координaтите и довечерa ще я питaм и ще ти ги прaтя. Aлексaндрa, блaгодaря зa милите думи. Относно снимки трябвa дa проверя дaли нa сестрa ми сa видими във ФБ. Моите сa видими, но нейните сa много по-хубaви. Aко фб не е вaриaнт, ще измислим нещо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Здравейте. На 02 октомври ще разказвам за това далечно във времето пътешествие в Шри Ланка. Мястото е Г8 в София, на улица Гладстон. А началният час е 19:15. Ако някой има интерес, може да разгледа събитието тук - цък и да си запази място.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
На 9.03.2017 г. в 13:49, Krum4ov каза:

Оги, сестрa ми ги имa координaтите и довечерa ще я питaм и ще ти ги прaтя. Aлексaндрa, блaгодaря зa милите думи. Относно снимки трябвa дa проверя дaли нa сестрa ми сa видими във ФБ. Моите сa видими, но нейните сa много по-хубaви. Aко фб не е вaриaнт, ще измислим нещо.

Крумчо, може ли и аз да поискам координатите на Сисил ! 
Оххх ! Тамън навреме ми идва разказа ти ! 😄😄 Благодаря ти ! 😄

Връзка към мнение

Здрасти 🙂 не знам дали мога да намеря контакти, но се запознах с един от тримата шриланкианци в България и той може също да съдейства за там. Ако прецениш, ще ти дам контакт да се свържете.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.