Прескочи до съдържание

Здравейте,Братя и сестрици Магеланци


Препоръчани мнения

Много благодаря,че бях поканена, да се присъединя към вашето братство.

Казвам се Елена и страстта ми е да пътувам, доколкото мога да си го позволя от време и финикийски знаци.

99% процента , пътуванията ми са подчинени на древни , археологически , мегалитни загадки , за които или няма все още разумно обяснение , или мен не ме задоволява, та за това е мой дълг да ида на място , проверя и споделя.

Пожелавам на всички , да достигнат , желаните от тях дестинации.

Попътен вятър и много сбъднати мечти.

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла.Дано тук да ти хареса и да разкажеш малко повече за пътешествията ти до Непал и Узбекистан. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла, Елена! На мен лично ще ми е много любопитно да споделиш резултата от проверките си :) Падам си по културен туризъм като теб, като в графата " културен" слагам много неща

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Непал ми беше отправна точка за Тибет и по- точно свещената планина Кайлас,за която много мога да говоря.Седяла съм  2 дена в Катманду , чакайки виза на пристигане и после на връщане още 2 дена.

В Узбекистан, за мое съжаление съм била само ден,в столицата Ташкент на път за Тайланд,през далечната 2003.

Май точно за Непал и Узбекистан , не съм най правилният човек.

В Непал и Тибет съм била Юни 2012.


Люси, с удоволствие ще споделям преживяното от мен.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

свещената планина Кайлас,за която много мога да говоря.

Ти си на ход!!! Подредено,изчерпателно,снимков материал и разкази в големи количества. :)  :)  :) Жадни сме за нови истории. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз обичам да пиша,но не всеки път сядам да пиша.Но наистина си струва да си направя трува и със снимки ви разкажа за това чудо, Кайлас,което според мен,е изкуствено създадена пирамида усещанията там , граничат с нереалното.

Индийците казват,че тази планина те вика.Това мога да потвърдя и аз.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла и от мен.  Намери си занимание за мъгливите лондонски нощи. Ще чакам с нетърпение разказите за Венецуела.

Мечта ми е.  Ама аз колко мечти имам.....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ох и аз имам безброй мечти,за които един живот няма да стигне, но колкото толкова.Отворих нова тема за Венецуела,където пуснах детайли и където бих се радвала за повече информация.

Връзка към мнение

Така,искам да се извиня на всички.Много ми се беше насъбрало от личен план и бях груба.Извиняеайте.Искам да бъда Магелан и чета.Извинявам се на всички.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И разбира се да ви пиша.За момента Венецуела ми е най тъмното мрстенце.Опасно,пълно с престъпност.Никога в живота си не съм мислила за подобни случки,но Тази страна е една от най опасните.Утре ще се обаждам до Гюнтер да ми удължи ден на планината,спрямо плажа.

Връзка към мнение

Извинявам се на всички ,много проблеми имах от личен характер,дето са ме ацектирали.Аз съм и баба пенси.В Европа не ходя и без пари да ме пратят.Извонявам се.Моите планове са други.Оскам да ми простоте.Ще ви разкажа и снимки Кайлас.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.