Прескочи до съдържание

Рио за 1 седмица


Препоръчани мнения

Здравейте, 

Не съм ходил до Южна Америка, и планувам пътуване до Рио де Жанейро от София. Колебая са дали да пътувам сам, но преди това съм решил да потърся спътник. 

 

Възрастова група - широка, аз съм на 37

 

Мечтана дестинация - Рио и може би Парати. 

 

Предпочитан стил на пътуване? - природа, култура, архитектура

 

Период на пътуването - 2015 от 10 Май нататък

 

Допълнителни детайли - Цена на полет до 600 - 800 EUR. Има удобни полети на AirFrance/KLM за по 640 EUR - 16h общо време с прекачването.

Редактирано от tod
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошъл и дано намериш спътник. Ако не намериш - действай сам, на мен Рио ми е в главата сериозно от един месец насам, а несериозно от доста повече, и ако всичко друго е на линия - финанси, интерес и желание не позволявай липсата на спътник да те спре. Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Привет! :) Аз по принцип от доста време мисля за Бразилия и по-конкретно за Игуасу.... навита съм :) и то много :) просто трябва да се планува малко по-отдалеч, защото няма да е хич евтино.... Абе, като цяло- брой ме! :)

Връзка към мнение

Е, стига бе хора. В този форум само изкушения, а аз се опитвам да си налагам финансови рестрикции /май трябва да спирам да го чета/. И на мен Бразилия отдавна ми е в главата, но възможностите ми са за догодина - февруари - март. Ако още има желаещи за тогава, можем да мислим комбинации.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет! :) Аз по принцип от доста време мисля за Бразилия и по-конкретно за Игуасу.... навита съм :) и то много :) просто трябва да се планува малко по-отдалеч, защото няма да е хич евтино.... Абе, като цяло- брой ме! :)

Не трябва да се планува от-далеч, а да се дебне за оферти на Иберия или някоя друга компания.

Много хора от форума посетиха Игуасу тази година благодарение на такива оферти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

и аз така мисля, излизат периодично чудесни оферти в тази посока; струва си да се изчака и наистина може да излезе доста евтино както отиването до Рио, така и вътрешните полети до Игуасу с TAM или GOL

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не трябва да се планува от-далеч, а да се дебне за оферти на Иберия или някоя друга компания.

Много хора от форума посетиха Игуасу тази година благодарение на такива оферти.

Съгласна съм напълно! Важното е да се разберем твърдо, че го правим и да почнем да дебнем! :)

Връзка към мнение

и аз така мисля, излизат периодично чудесни оферти в тази посока; струва си да се изчака и наистина може да излезе доста евтино както отиването до Рио, така и вътрешните полети до Игуасу с TAM или GOL

Звучи повече от чудесно!!! :) Дано се организираме...

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 6 месеца по-късно ...

Здравейте, осъществихте ли пътуването? Аз отдавна си мечтая за Бразилия, обаче организираните екскурзии са невероятно скъпи и ако има желаещи да си организираме едно такова пътуване до Бразилия, моля, да пишат. Става въпрос за студените месеци тук, например ноември, декември или януари, за 2 седмици например.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам какво точно очаквате да се случи в тази тема. :)

Оферти си излизат доста често и хората, които търсят билети за там си купуват. През септември имаше оферта за около 180-200 евро до Бразилия. Излязоха и чудесни оферти до Ушуая, Аржентина.

Следете форума като цяло и със сигурност ще научите за примамливи оферти. Офертите обаче не се задържат за дълго, така че ако ще се организирате го правете предварително. При налична оферта докато се организирате тя вече ще е изчезнала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е чак супер оферта, но пък е с читава авиокомпания и е направо от София:

София-Сао Пауло-София през февруари за 552 евро с Bristish Airways.

Редактирано от water
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е чак супер оферта, но пък е с читава авиокомпания и е направо от София:

София-Сао Пауло-София през февруари за 552 евро с Bristish Airways.

 

ако е за 2-ма цената е добра :) е, поне така свикнахме тази година :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.