Прескочи до съдържание

Accor hоtels - периодични промоции


Препоръчани мнения

Лятното букване започна от днес :)  ако сте членова на Accor Hotels офертите до края на Август за Амстердам са много приемливи -50%. Аз запазих един Новотел 4* за 65 евро за двойна стая. Ибис-а на летището е за около 44 евро. Мисля, че си заслужава за един весел уикенд :D Намаленията са за почти цял свят и цените са добри, цената е без отказване и без промени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

2000 точки или равностойността на 40 евро за резервация във всички хотели Меркюр, от 12 юли до 8 септември, закуската е включена, отдедно има и леки намаления. На някои може да му е от полза.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мерси, на страницата с промоциите на Accor не ми излиза, на Mercure се вижда. Ама май е само за Европа, а аз път натам нямам точно сега.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Това е само бонус за 40 години хотели Меркюр, просто търсих хотел във Франция и офертата беше за 85 евро, включена закуска и 2000 точки. Забелязах го на страницата за резервиране на хотела. Когато се включи бонуса (2000 точки)просто нощувката излиза на цената на среден 3 звезди без закуска. Както казах на някои може да му е от полза, аз вече резервирах това което ме интересуваше. Просто добра оферта...

Редактирано от charlotte
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Тази разпродажба на Accor може да свърши работа на някой, който идните месеци има пътуване. ibis хотелите генерално са от най-доброто отношение цена/качество

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Aparthotels Adagio Private Sale until 27 February 2014

up to 40% off

 

резервиране - до 27.02

валидност от 24.02 до 30.04

 

http://www.accorhotels.com/gb/hotels-offers/promotion-23978-promotion.shtml

 

 

Аз лично съм ползвал апартамент в берлинския Adagio и съм много доволен. Препоръчвам.

 

 

 

 

Връзка към мнение

Ето пример как външен линк не работи. 

Относно офертата аз съм ползвал на Лутън също съм много доволен. 

Връзка към мнение

Ето пример как външен линк не работи. 

Относно офертата аз съм ползвал на Лутън също съм много доволен. 

 

Как така не работи? Линковете минават през един скрипт да ги пренапише, ако са от партньорските и после си се отваря. Най-много тоя скрипт да е забил временно, но в момента си работи.

Връзка към мнение

Знам ли, три пъти ми даде Page not found. Сега обаче цъкнах и се отвори. Може да е било временно, но аз специално го копирах от сорса за да го отворя преди 20 минути

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Според тази промоция има и безплатна закуска, но както и да опитвам, винаги ми иска пари за нея.

За хотела си дава отстъпката нормално. Може би не правя нещо както трябва. Ако някой успее, нека се похвали как става.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Закуската явно е само за някой хотели. Попаднах и на такива.

При тези които ми трябват обаче като с теб има отстъпка , но не и закуска.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Аccor с 40 % остъпка за членове :

 

http://www.accorhotels.com/gb/promotion/specials/crazyprices.shtml

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Аccor с 40 % остъпка за членове :

 

http://www.accorhotels.com/gb/promotion/specials/crazyprices.shtml

Абе аз не мога да я видя тая отстъпка. Как се работи с тоя сайт? Пише -40% на цената ама после ги няма.

Връзка към мнение

Абе аз не мога да я видя тая отстъпка. Как се работи с тоя сайт? Пише -40% на цената ама после ги няма.

 

Имаш ли регистрация в лоялната им програма (безплатно е)? Те са малко като Уиз, отстъпките са първо за членове, после за всички останали. И също като Уиз промоциите на някои места не винаги са привлекателни :)

Връзка към мнение

Има си я промоцията. Аз пробвах няколко дати и ме е адски яд , че чка сега я пуснаха. За Дубай в момента е по-евтино със 100 евро (420 вместо 520) спрямо това което платих на Orbitz и то на промоция -20%  :lol:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.