Прескочи до съдържание

Lowcostholydays.com


Звелина

Препоръчани мнения

резервирал ли е някой, четох отзиви, има забележки, когато се резервира почивка с полет, недоразумения с това, дали е включен багаж, промяна на цена и т.н. Аз искам само нощувки, ако ми приеме картата с БГ билинг адрес.

Връзка към мнение

До колкото си спомням имаше една тяхна промоция наскоро, но не приемаха български карти, може и да бъркам сайта. Иначе ако мине, вероятно няма да имаш проблем, може евентуално да имаш ядове, ако решиш да отменяш резервация, може да видиш темата за Venere малко по-долу във форума от какво естество може да са проблемите. 

 

Сигурна ли си, че избрания хотел не излиза по добре познатите и изпитани сайтове на подобна цена?

Връзка към мнение

резервирал ли е някой, четох отзиви, има забележки, когато се резервира почивка с полет, недоразумения с това, дали е включен багаж, промяна на цена и т.н. Аз искам само нощувки, ако ми приеме картата с БГ билинг адрес.

 

Здравей. Мои познати са го ползвали. Сайтът е железен. Аз самата често го отварям, когато ми пратят мейл, но не съм му била клиент. Никакви проблеми не дава категорично - но опитът ми е с хора с английски адрес.

 

Недоразумения няма, ако четеш внимателно условията. Би трябвало да пише някъде и за адрес. Ако е само английски, съветвам да не резервираш. Наистина излизат много хубави цени , но и Георги е прав - проверявай ги задължително и в другите сайтове, както и в самия хотел. Успех. 

Връзка към мнение

Мдаа, жалко

 

The person making your booking (the "Lead Contact") must be UK or Irish resident,
at least 18 years of age and one of the passengers in the booking

 

 

При 10 пъти по-високи доходи, три пъти по-ниски цени.

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.