Прескочи до съдържание

Търся спътници за пътешествие до Азия или Южна Америка


Препоръчани мнения

  1. Здравейте,

Казвам се Цвета. Бих искала да направя пътешествие до Азия или Южна Америка, в близките месеци. Търся човек, който би искал да дойде с мен. Не съм уточнила все още към коя дестинация да се насоча, на мен ми се пътува навсякъде, защото не съм била в тези континенти, и смятам, че има много какво да се види в не една страна. Ето и някои уточнения:

  1. Възрастова група - аз съм на 32, може би е добре да пътувам с човек (ци) между 18- 40 

 

Мечтана дестинация - Южна америка, бих посетила, бразилия, перу, чили.. изобщо колкото повече, толкова по-добре или Азия - бих посетила Камбоджа, виетнам, индонезия, тайланд, филипините и тн. Честно казано ако някой ми предложи да идем до Гърция (не е в горепосочените континенти) бих се съгласила без проблем...просто ми се пътува, а сега имам и свободно време.

 

Предпочитан стил на пътуване? - обичам да пътувам свободно, без да бързам за някъде, да спирам на места, с достатъчно време за разглеждаме, да си почивам на някой плаж, да пътувам с автобус или кола, на стоп или пеша между градове и села. Не ме привличат скъпи хотели и организирани екскурзии, бих предпочела да се движа по маршрут, организиран от мен и хората с които ще пътувам. Обичам да се натъквам на непознати места, да опитвам различна храна, да се запознавам с местното население и тн.

Интереси. - различни култури, храни, хора, природа 

 

Период на пътуването - период от 1 месец (може и по малко) според възможните билети и свободно време, след 1ви април

 

Изисквания към хотели, транспорт и храна - нямам големи претенции, само да е чисто, и да има санитарен възел. съгласна съм да спя на палатка, или в хотел/хостел но в помещение с не повече от двама - трима души. 

 

Допълнителни детайли - ако някой иска да пътуваме заедно, нека ми пише. Аз през това време ще разгледам за възможни, комбинации с полетите, места за посещение и тн. Идеята е да направим едно хубаво пътуване в рамките на допустим бюджет.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Привет Цвета,

 

от 9 до 19 Май ще ходя в Перу и определено не бих възразил да имам спътник.

 

Ако дестинацията и периода ти представляват интерес - драсни едно лично съобщение да пообсъдим по-подробно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И каква организация правите???

уточняваме датите и чакаме приятели да кажат кой кога и така..гледаме евтините билети 

Редактирано от Toto
Връзка към мнение

Извинявай, Toto, второто ти име да не е Jackpot? :)

 

Шегата настрана, на мен ми стана интересно какъв е твоят диапазон за евтини билети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В момента София-Пукет през Катар е 1250 лв

София-Банкок е 1100 лв

Че ние съвсем наскоро си взехме  2 пъти по-евтино.  Странно е, каква организация правиш, като още хората не са ясни кога, какво и т.н.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еххх, от кога питам и аз за подобна организация.

Така се изкушавах да тръгна за Малайзия с промоцията на Катар (както миналата ходих до Тайланд), но не намерих дружка и реших този път да пропусна (не че миналата година съм била сама в Тайланд, въпреки че тръгнах само със себе си от тук...). 

Цвета, много ми се ходи в Южна Америка и на мен.

Предлагам ти ако искаш да ми драснеш едно лично съобщение и да пием по едно кафе - да видим първо как ще ни понесе :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравей, Цвета! Аз съм Ина. И аз съм на 32. Пътувам с една приятелка до Бали  за периода 29.04.15-10.05.2015. Имаме билети, всичко вече ни е букнато и организирано по дни, но ако имаш интерес, бихме могли да предоговорим резервациите..... само с билетите не знам как стои въпроса.... ние ги взехме за по 550е с катарците преди 4 месеца.....

П.С. Пътуването ни не е с агенция, т.е. всичко е самостоятелно организирано. :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.