Прескочи до съдържание

С туроператор или самостоятелно в Рим?


iStamatov

Препоръчани мнения

Радвам се, че си избрал сами да си организирате пътуването, това определено е правилното решение! Това беше първото място, където аз и приятелката ми си организирахме всичко сами! Рим е страхотен град!

Най-вероятно и ти, както става при повечето хора, ще се запалиш и всяко следващо пътуване ще си организираш сам. За мен това е част от удоволствието на самото пътуване, да можеш да нагласиш всичко така, както ти искаш, да търсиш хотели до откат :D

Виждам, че вече си избрал и хотел, затова няма да препоръчвам този, в който ние бяхме.

Пожелавам ви весело изкарване и после да разкаваш! ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Радвам се, че си избрал сами да си организирате пътуването, това определено е правилното решение! Това беше първото място, където аз и приятелката ми си организирахме всичко сами! Рим е страхотен град!

Най-вероятно и ти, както става при повечето хора, ще се запалиш и всяко следващо пътуване ще си организираш сам. За мен това е част от удоволствието на самото пътуване, да можеш да нагласиш всичко така, както ти искаш, да търсиш хотели до откат :D

Виждам, че вече си избрал и хотел, затова няма да препоръчвам този, в който ние бяхме.

Пожелавам ви весело изкарване и после да разкаваш! ;)

Благодаря, сеньор Кръстев :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.