Прескочи до съдържание

Колко точно е закъснението на полета?


akair

Препоръчани мнения

Сигурно ви се е случвало да получите отговор от някоя а/к, в който твърдят че "според техните записи, полетът е закъснял само с....". Наскоро установих, че US DOT (Department of Transportation) публикува данните за всички полети и всеки може да ги свали от този сайт:

 

http://www.transtats.bts.gov/DL_SelectFields.asp?Table_ID=236&DB_Short_Name=On-Time

 

Не ми остана време да проверя дали качват полетите от цял свят или само тези от САЩ. На същия сайт има и статистика за затоварвания, цени на билетите, turnaround times за всяко летище и всичко останало. Предполагам ще е интересно за доста хора :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз затова в някоя от другите теми бях питал от кого и как трябва да си извадим документ в колко часа точно е пристигнал самолетът ако кацнем със закъснение и закъснението е около критичните (за обезщетение) часове... :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

И преди сме го дискутирали - документът се издава от авиокомпанията в момента на кацането, или ако откажат - от летището.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.