Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

И аз нямам проблем със зареждането на полети на Търкиш в профила , но стоят отдлено от тези купени директно през сайта.

В случай на канселиран полет , ако не ти се разправя с посредника може да избереш ваучер който турците генерират директно в профила , но после може да се ползва само за резервация в офис ( срещу съответната такса - мисля беше 20€ или 30€) , не и онлайн. 

Валидността му е 24 месеца.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, stanimir каза:

В случай на канселиран полет , ако не ти се разправя с посредника може да избереш ваучер който турците генерират директно в профила , но после може да се ползва само за резервация в офис ( срещу съответната такса - мисля беше 20€ или 30€) , не и онлайн. 

Валидността му е 24 месеца.

На каква стойност е ваучера?

Поне с Раян като летя те ми пращат "мейл фактура" за официалната им цена от сайта, нищо че реално съм платил по-малко на посредника

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
39 minutes ago, jorocontrola said:

На каква стойност е ваучера?

Поне с Раян като летя те ми пращат "мейл фактура" за официалната им цена от сайта, нищо че реално съм платил по-малко на посредника

На официалната цена , това притъпява неприятното усещане от таксата за резервация.Авиокомпаниите си получават редовната цена.За тях пътникът е платил пълната цена и отстъпката от агенцията не ги касае .Така прескачайки агента си дори на + , но не всички авиокомпании позволяват да прескочиш агенцията  😉

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 10 часа, Дънди каза:

Здравейте! Дали някой е намерил към момента работеща схема за сваляне на цената на полет на България Еър ?

Google Flights с държава Германия

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да споделя, Opodo англ. версия ми даде към 100 реала отстъпка от билети за 500 с Azul, с prime гратис за 2 месеца. Рядко съм виждал отстъпки за бразилски компании.

С Револют не искаше да даде отстъпката, с виртуалната карта на wise стана. Тя се вижда като visa infinite в Гугъл уолет  между другото.

Отстъпката беше малко по-голяма, ако се вземе единичен билет, ама не ми се разправяше и взех наведнъж. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
4 hours ago, neuromancer said:

Да споделя, Opodo англ. версия ми даде към 100 реала отстъпка от билети за 500 с Azul, с prime гратис за 2 месеца. Рядко съм виждал отстъпки за бразилски компании.

С Револют не искаше да даде отстъпката, с виртуалната карта на wise стана. Тя се вижда като visa infinite в Гугъл уолет  между другото.

Отстъпката беше малко по-голяма, ако се вземе единичен билет, ама не ми се разправяше и взех наведнъж. 

Wise имат виртуална карта? Досега гледах из приложението и сайта, но нещо не го видях като опция, може ли малко повече инфо.

Отделно ми е интересно ползвате ли я като цяло, защото чесно казано курсовете за обмен вообще не са ми изгодни с тия такси. Минем ли на евро вече виждам смисъл да я ползвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имат, в менюто най долу на приложението виж. Може да зависи от държавата, в която си регистриран.

Иначе не я ползвам, за първи път беше, просто сега Революта не мина. Отделно не съм гледал курсовете, вече сумата беше в паунди, това беше кешбек от декемврийската ваканция. 

Връзка към мнение
4 hours ago, neuromancer said:

Имат, в менюто най долу на приложението виж. Може да зависи от държавата, в която си регистриран.

Иначе не я ползвам, за първи път беше, просто сега Революта не мина. Отделно не съм гледал курсовете, вече сумата беше в паунди, това беше кешбек от декемврийската ваканция. 

Намерих я.

Дефакто трябва да се кликне на картата и горе в ляво има order card и там вече като се кликне има виртуална, Просто вече имам физическа и не мислех, че трябва от там да ми излезне.

Курсовете са добре, просто на всяка транзакция има 0.6-7% за превалутиране и това ги прави неатрактивни. Отделно директен дебит с карта също се таксува. 

Но както казах минем ли на евро ще стане доста по атрактивна картата за ползване. Дори си имаш собствен IBAN в евро, не като при Рево.

image.png.2037b00722b5f26e8bc7a5420fe80ee0.png

  • Браво 1
Връзка към мнение

Volotea имат промо с билети по 19 евро, за които edreams.net нетипично дава хубава отстъпка.

Vueling нямат промоция, но пък техните полети ги намалява изключително добре. 🙂

Screenshot_20240409-142900.png.92423729fe43ca057b8d0657ecb5ed7f.png

 

image.png.d230c29978a86c1721c5819181071188.png

 

image.png.036defde81bfb3c65a7f46932076d300.png

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Volotea имат промо с билети по 19 евро, за които edreams.net нетипично дава хубава отстъпка.

Vueling нямат промоция, но пък техните полети ги намалява изключително добре. 🙂

Screenshot_20240409-142900.png.92423729fe43ca057b8d0657ecb5ed7f.png

 

image.png.d230c29978a86c1721c5819181071188.png

 

image.png.036defde81bfb3c65a7f46932076d300.png

Volotea има интересни полети от Варна до Франция, но как ще се върна от Нант,трябва с автобус до друго летище, ако не стоиш там.2024_04_09_16_09_55.jpg.e0a1de3bc9ca735288074256311db602.jpg20240409_161058.jpg.64b1e81799ee4f80ab2cebc79c3b29ae.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте ,

а в момента къде има намаления  за полетие на staralliance  ( с jetcost.at  - даже е по скъпо от колкот на сайта  мисля че и другите са подбни  оподо също не ме очарова)

искма да отида до бодрум  от брюксел в начзалото на май ( опцията със шарлеороа не ме блазни поради добавянето на багаж ( 2 полета в посока )  и транспорта до там и обратно който обезсмисля нещата освен ако няма сериозни отсъпки

а и ако се търси за двама възрасти и 2 деца как е по добре  на куп или да са  възрастен и дете  на две ?

 

 

 

 

Връзка към мнение
преди 55 минути , mintoq каза:

Здравейте ,

а в момента къде има намаления  за полетие на staralliance  ( с jetcost.at  - даже е по скъпо от колкот на сайта  мисля че и другите са подбни  оподо също не ме очарова)

искма да отида до бодрум  от брюксел в начзалото на май ( опцията със шарлеороа не ме блазни поради добавянето на багаж ( 2 полета в посока )  и транспорта до там и обратно който обезсмисля нещата освен ако няма сериозни отсъпки

а и ако се търси за двама възрасти и 2 деца как е по добре  на куп или да са  възрастен и дете  на две ?

 

 

 

 

Пробвай с холандския(jetcost.nl),още повече, че плащането е с PayPal! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някой да е намерил рабореща схема за сваляне цената на вътрешни полети, София - Варна и обратно? Нищо не намирам, освен още работещата с Дайнърс схема jetcost.de - lastminute.de Пробвах дали ще мине номера, но картата ми вече явно е деактивирана.

Връзка към мнение

В другата тема за България Еър @ttashkov беше споделил от къде той е купувал за Варна билети и с какви карти, след което аз снощи рових за Бургас има пак през румънския jetcost.ro и през датския jetcost. Купих билети през втория двупосочно, там цената беше най-ниска и трансакцията мина с Виза Дебит от Револют.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на boogy83, най-добре свали цената bravofly с mastercard debit (ползвах Curve). За София - Варна от 143 лв. на сайта на компанията свали на 100 лв.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 3 часа, logist13 каза:

Благодаря на boogy83, най-добре свали цената bravofly с mastercard debit (ползвах Curve). За София - Варна от 143 лв. на сайта на компанията свали на 100 лв.

А дойде ли ти билета, че аз все още чакам моя, дето е към Търкиш. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тия нещастници, не са платили билета към търкиш....само са го запазили един вид. Виждам го в Търкиш, ама не е платен и не мога да го пипам. Сега видях това в приложението на bravofly:

 

Screenshot_20240419_102124_Bravofly.jpg

Връзка към мнение
преди 2 минути , boogy83 каза:

Тия нещастници, не са платили билета към търкиш....само са го запазили един вид. Виждам го в Търкиш, ама не е платен и не мога да го пипам. Сега видях това в приложението на bravofly:

 

Screenshot_20240419_102124_Bravofly.jpg

Трябва да изчакаш може и да го издадат. Аз имах такъв проблем с билети за катай пасифик и пал , които ми ги издадоха точно на 3-тия ден и до тогава ми пишеше във сайтовете на авиокомпаниите, че още не са платени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Jorro каза:

Трябва да изчакаш може и да го издадат. Аз имах такъв проблем с билети за катай пасифик и пал , които ми ги издадоха точно на 3-тия ден и до тогава ми пишеше във сайтовете на авиокомпаниите, че още не са платени.

Да ясно, те си пишат, че има 4 дни срок за издаването на билета, но се притеснявах, че може да има прблем някакъв между bravofly - Turkish Airlines.

А сега като прочетох в приложението им, явно причината е, че чакат дали няма да излезе по-ниска цена...което ми се струва пълна тъпотия.

Връзка към мнение

Знам че вероятността е нищожна, ама все пак да попитам - някой да е успявал скоро да открие карта, която да минава за тая екзотика MC ViaBuy ? :rolleyes:

  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 23 минути , Фил каза:

Знам че вероятността е нищожна, ама все пак да попитам - някой да е успявал скоро да открие карта, която да минава за тая екзотика MC ViaBuy ? :rolleyes:

Не ти трябва, не е изгодно, виж другите дето дават намаления по много пъти.

Momondo.De и по горе описаните.

Връзка към мнение
преди 4 минути , vinidj каза:

Не ти трябва, не е изгодно, виж другите дето дават намаления по много пъти.

Momondo.De и по горе описаните.

Зависи.....

последната година поне 4-5 билета са ми излизали точно с тази карта, като разликата само на два от тях бяха около 100 евро надолу, от офертите дето взех с diners (знаем дайнърс, колко добри оферти дават).

За жалост viabuy няма опция за България, но условията като гледам са това (70 евро издаване на картата и 20 евро годишна такса):

 

 

image.png.240ab3d139f87594b22929a849de8c06.png

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 22 часа, boogy83 каза:

И аз ровя за разни билети, jetcost.es

Специални благодарности за подсказката :drinks:, свали ми един полет на Air Busan от 121€ на 71€  - jetcost.es > es.trip.com, всякаква карта. 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   5 магеланци

    • iMari
    • Tesh
    • Iren Ihtimanska
    • logist13
    • mamaivy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.