Прескочи до съдържание

Bulgaria Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 5.12.2023 г. в 7:12, dafigg каза:

BG Air са скъпчий и то неземни, но за догодина гледаме как да се приберем от един фестивал и горе долу са ни най-удобен вариянт. 
Някой взимал ли е билет за тях през прекупвач, понеже примерно през jetcost цената е над 50% под тяхната на сайта? Ще мога ли да се чекирам нормално или може да има някакви проблеми?

взимал съм през Оподо, то даже директно от авиокомпнията не можах да взема, че не ми минаваше картата на сайта (не е българска)

нямаше проблеми, но и нищо не съм управлявал онлайн, чекин на гишето

Понякога цената в Оподо включваше багаж, понякога не. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, neuromancer каза:

взимал съм през Оподо, то даже директно от авиокомпнията не можах да взема, че не ми минаваше картата на сайта (не е българска)

нямаше проблеми, но и нищо не съм управлявал онлайн, чекин на гишето

Понякога цената в Оподо включваше багаж, понякога не. 

И аз купих през Оподо австрийската версия по-рано т.г., когато беше "далаверата" със софтуерния бъг. Купих двупосочни билети за Лондон на цена 100 евро с чекиран багаж, предпочитах да летя с Бритиш, но тяхната цена беше нормалната, само на БГ Еър цената беше засегната от грешката 😀. Известно време резервацията ми не беше активна в системата на БГ Еър, но после се появи и не съм имала проблеми поради факта, че е купена от посредник. @dafigg , ще се чекирате нормално. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.