Прескочи до съдържание

Bulgaria Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Това не е промоция 2 в 1, а да покажем , че и ние не го можем. :biggrin:


Няма такъв смях, то е повече жалко, де, като се замисли човек. Понеже няма свързване с българските телефони, но има с офисите в Берлин, Франкфурт, Брюксел и т.н.  там никой не е чувал за нещо подобно, накарах ги да проверят две-три дати, за различни дестинации, и помен няма от промоция. 

 

Хайде, хайде, и луфтханса не знаят , че кодовете с намаление не работят от София. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Безплатен е само вторият билет, но се плащат неговите летищни и горивни такси,които са около 80% от крайната цена, тоест реално се получава намаление на вторият билет с 20-ина %...2 в 1, ама не съвсем ;)

Връзка към мнение

Гледам на билет за 553,02 лв, таксите са 87,53 лв, значи ако продават 2 билета за 640,55 лв вместо за 1106,04 лв, разликата е добра.

Връзка към мнение

Взех, че се възползвах от промоцията... 2 билета до Лисабон вместо към 950лв, излязоха 700, което хич не е зле. :) Това обаче не оправдава тъпизма с условието им да се купува само от офис, а пък да не говорим за подвеждащата реклама с 2 в 1....но в крайна сметка съм доволна, де! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Взех, че се възползвах от промоцията... 2 билета до Лисабон вместо към 950лв, излязоха 700, което хич не е зле. :) Това обаче не оправдава тъпизма с условието им да се купува само от офис, а пък да не говорим за подвеждащата реклама с 2 в 1....но в крайна сметка съм доволна, де! :)

 

700 до Лисабон за двама е супер!

Връзка към мнение

Хора... 700 евро за 2ма са 350 евро... моля ви, за тея пари хората стигат до Америка... Само на мен ли тва не ми се вижда никва промоция....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хора... 700 евро за 2ма са 350 евро... моля ви, за тея пари хората стигат до Америка... Само на мен ли тва не ми се вижда никва промоция....

Ако визираш моя пост за Лисабон, става въпрос за 700 лева :)

Връзка към мнение

Уфф, бих взел един Амстердам, към сгрешените билети за Перу, обаче ми се струва много рано още, току-виж ги отменили...

Връзка към мнение

Ние търсим  билети за Малага...За двадесетте дати , за които попитахме , местата се бяха изчерпали...В същото време, при нормална резервация, места си има...Според мен тази промоция е или "Мижи да те лажим" или почти всички българи тръгват към Малага в рамките на два месеца в края на годината...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ние търсим  билети за Малага...За двадесетте дати , за които попитахме , местата се бяха изчерпали...В същото време, при нормална резервация, места си има...Според мен тази промоция е или "Мижи да те лажим" или почти всички българи тръгват към Малага в рамките на два месеца в края на годината...

Има много програми за Мароко с полет до Малага, така че трафик има доста...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние търсим  билети за Малага...За двадесетте дати , за които попитахме , местата се бяха изчерпали...В същото време, при нормална резервация, места си има...Според мен тази промоция е или "Мижи да те лажим" или почти всички българи тръгват към Малага в рамките на два месеца в края на годината...

Аз нямах проблем с резервацията ми на билети до Барселона. Хората следят за промоции и реагират бързо :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно промоционалните места са били доста ограничени. Аз бях пратила запитване по мейла за въпросните билети до Лисабон, но в крайна сметка родителите ми отидоха направо до летището и си ги купиха, когато ми отговориха на запитването няколко часа по-късно, пишеше че промоционалните места за тези дати са свършили..... :) Иначе на редовна цена си има бол...

Връзка към мнение

Йеху-у-у!

И аз успях да пробия отбранителната линия на България еър.

Възползвах се от промоцията "2 билета на цената на 1" ;)  и купих два билета София-Аликанте-София на цената на 1 и малко повече от половин билет (точния коефициент е 1.62 :) ) т.е.

1 билет - 335 лв.

2 билета - 540 лв.

Спестих 130 лева и сега с тия пари отивам да си купя хапчета и да си излекувам нервите, дето ги изпилих при комуникацията с България еър.

След 118 разговора по телефона или опити за такива случих на една девойка в бургаския им офис. Супер любезна, не знам защо още я търпят. Та тя свърши цялата работа. Даже им пуснах парите on-line. Абе, модерна работа, не си мръднах трите букви стола.

Вече съм толкова доволен от успеха, че даже и не искам да знам с колко съм се прецакал, ако бях избрал лол кост полети с прекачване.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 16
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Последните няколко мнения относно новата линия до Будапеща са преместени в другата тема: http://magelanci.com/topic/239-bulgaria-air/?p=148601

Връзка към мнение

Отново последните няколко мнения бяха преместени в другата тема: http://magelanci.com/topic/239-bulgaria-air/page-59

 

Моля тази тема да е само за промоции, другата е за новини. 200€ до Будапеща са далеч от промоция, но определено новата дестинация е новина. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Двупосочните билети до Будапеща вече са 155 евро :) За лятото това е най-евтината алтернатива със самолет, а цента вече почва да става поносима дори сравнение с цените на автобусните билети, които са 70-100 евро. цък

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.