Прескочи до съдържание

Bulgaria Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ами на мен ми се вижда скъпичко, може и да съм се поразглезила ;)

 

Е да аз гледам за август за Барселона, когато искам са си 280лв, което е ок според мен,като се има предвид,че този август билета ми струваше 420лв  :lol:  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

 

"България Ер" пусна специални намаления на самолетни билети до 17 март Авиокомпанията предлага еднопосочни и двупосочни самолетни билети от София на цени от 49 евро и от 99 евро

Националният превозвач „България Ер“ открива пролетния сезон и поздравява пасажерите си за празника Баба Марта със специална промоционална кампания за всички свои директни полети.

От 1 до 17 март авиокомпанията предлага еднопосочни и двупосочни самолетни билети от София на цени, започващи от 49 евро и от 99 евро. Те са подходящи за всички любители на спонтанните пътувания и кратките екскурзии, защото този път в стойността на промоционалните билети се включва само ръчен багаж до 10 кг. Всеки пасажер може допълнително да се възползва от превоз на един чекиран багаж до 23 кг срещу 20 евро на отсечка за международни полети.

В същото време националният превозвач прави и пътуването между София, Варна и Бургас още по-лесно и още по-изгодно. От днес авиокомпанията започва да предлага еднопосочни самолетни билети по 29 евро за вътрешните линии и двупосочни по 59 евро, като в цената им се включва превозът на ръчен багаж до 10 кг. Всеки пасажер може да доплати 15 евро на посока за превоз и на един чекиран багаж до 23 кг.

 

С пролетната си кампания „България Ер“ дава шанс на всички любители на приключенията да разгледат някои от най-красивите места в света и едновременно с това да пътуват, без да правят компромис с удобството си и качеството на обслужване на борда на самолета.

Подробности за пролетната кампания и условията за пътуване може да намерите на уебсайта на авиопревозвача – www.аir.bg.

 

Връзка към мнение

Ако имаше и до Лисабон за 99еur, щеше да е много добре, обаче гледам 199eur. ..

Което никаква промоция не е, понеже за през лятото скоро гледах, че имаше доста дати за 235 евро с включен чекиран багаж.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако имаше и до Лисабон за 99еur, щеше да е много добре, обаче гледам 199eur. ...

Но пък ще имаш малка минерална вода,шоколадче 40гр LZ,сандвич,сокче 250 мл. и шварц кафе на корем.Отделно усмихнати и хубавички стюардеси!!Не е малко:-))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Но пък ще имаш малка минерална вода,шоколадче 40гр LZ,сандвич,сокче 250 мл. и шварц кафе на корем.Отделно усмихнати и хубавички стюардеси!!Не е малко:-))

 

След като се предадоха на фронта с чекирания багаж идва ред на минералната вода и шоколадчето ;) За един средностатистически пътуващ, тези “екстри“ едва ли ще са решаващи при избора на билет. По добре е да намалят цената на билетите с още 5 евро и да въведат качествен, но платен кетъринг с относително богат избор.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Но пък ще имаш малка минерална вода,шоколадче 40гр LZ,сандвич,сокче 250 мл. и шварц кафе на корем.Отделно усмихнати и хубавички стюардеси!!Не е малко:-))

Всичките изброени неща (без стюардесите ;-) )мога да си ги купя за под 10лв и то от вид и марка, които аз предпочитам :-)

Не ми е приятно да плащам за неща, които не съм пожелал.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

След като се предадоха на фронта с чекирания багаж идва ред на минералната вода и шоколадчето ;) За един средностатистически пътуващ, тези “екстри“ едва ли ще са решаващи при избора на билет. По добре е да намалят цената на билетите с още 5 евро и да въведат качествен, но платен кетъринг с относително богат избор.

И аз мисля като теб!!Разбира се това с шоколадчето от 40гр си е за майтап:-)).Както и за водата от 200 мл.:-)).Но сега погледнах полет до Мадрид на датите на които ще пътуваме и се изненадах приятно.Паднали са като цена под Раян.!!Разбира се това е цена с кабинен багаж ,но все пак е нещо!!И това което мен лично ме засяга е на кой терминал на Барахас кацат и излитат.Ще видим докъде ще го докарат с цените.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз мисля като теб!!Разбира се това с шоколадчето от 40гр си е за майтап:-)).Както и за водата от 200 мл.:-)).Но сега погледнах полет до Мадрид на датите на които ще пътуваме и се изненадах приятно.Паднали са като цена под Раян.!!Разбира се това е цена с кабинен багаж ,но все пак е нещо!!И това което мен лично ме засяга е на кой терминал на Барахас кацат и излитат.Ще видим докъде ще го докарат с цените.

На T4S, което е вътрешния терминал на Т4, достига се само с влакче от Т4.

Оплакваме се от bgair, ама ето какво дават австрийците между Цюрих и Виена.

 

16830662_10207170488014147_3124731198106535150_n.jpg

 

В това пликче имаше цели 14 грама крекерчета!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

"Бългapия ep" пycĸa нaд 27 000 мecтa нa ниcĸи цeни дo 20 дecтинaции в Eвpoпa

 

Haциoнaлният пpeвoзвaч "Бългapия Ep" пycĸa нaд 27 000 мecтa нa нaй-ниcĸитe cи цeни cъc cпeциaлнaтa ĸaмпaния зa пътницитe - "Bзeми cи пoчивĸa пpeз eceнтa", cъoбщиxa днec oт ĸoмпaниятa. Tя щe пpoдължи дo 3 ceптeмвpи вĸлючитeлнo, ĸaтo дoтoгaвa пacaжepитe мoгaт дa зaĸyпят caмoлeтни билeти дo 20 дecтинaции пo нaй-ниcĸитe тapифи нa aвиoĸoмпaниятa, и дa ги изпoлзвaт c пepиoд нa пътyвaнe дo 15 дeĸeмвpи. Haй-ниcĸитe цeни нa двyпocoчни билeти зaпoчвaт oт 104 eвpo. Peдoм cъc cпeциaлнaтa ĸaмпaния, пътницитe мoгaт дa ce възпoлзвaт и oт чeтиpи пpoмoциoнaлни oфepти зa Bиeнa, Бapceлoнa, Teл Aвив и Лиcaбoн. Kpaйнaтa цeнa нa двyпocoчнитe caмoлeтни дo Bиeнa зaпoчвaт oт 115 eвpo, дo Бapceлoнa oт 119 eвpo, дo Teл Aвив - oт 175 eвpo, a дo пopтyгaлcĸaтa cтoлицa - oт 180 eвpo.

 

Повече информация може да получите на сайта на компанията.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Преди 3 години ходихме до Берлин с България Еър през юни и двупосочният билет беше 138 лева с 50 кг. чекиран багаж. След това пътуване съм търсил при тях подобни цени и полети ма няма. 😁 Почвам да си мисля, че е било някой уронг феър. Иначе като, компания съм летял и с по-гадни от тях. LOT от Варшава до София преди години им платих шапка пари срещу нищо реално, та за мен са по мизерни като цяло, поне така се представиха при мен.

Редактирано от BlackArt77
Връзка към мнение
преди 6 минути , Йосиф Милчов каза:

Преди 3 години ходихме до Берлин с България Еър през юни и двупосочният билет беше 138 лева с 50 кг. чекиран багаж. След това пътуване съм търсил при тях подобни цени и полети ма няма.

Това беше по времето, когато летяха три компании до Берлин, конкуренцията прави чудеса 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.