Прескочи до съдържание

Хотел Сусеси, Турция


goldeneyeful

Препоръчани мнения

http://www.susesihotel.com/en/index

За този ризорт става въпрос. Някой да го е посещавал? Знам, че е в тривиална, ординерна Турция, но все пак? :)  Много ми го похвалиха! А и цените, ако е такъв наистина лукс, си заслужават.

 

ПС: Duke, не знам какво да заложа, ако не си бил? :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

ПС: Duke, не знам какво да заложа, ако не си бил? :rolleyes:

 

Съжалявам, но не мога да ти помогна. Единствено бих препоръчал Palm Wings Beach Resort и то само въз основа на прочетени мнения на английски и други туристи от Западна Европа, а както знаеш, англичаните са най-мрънкащите от всички...

 

http://didim.palmwings.com.tr/default.aspx

Връзка към мнение

Съжалявам, но не мога да ти помогна. Единствено бих препоръчал Palm Wings Beach Resort и то само въз основа на прочетени мнения на английски и други туристи от Западна Европа, а както знаеш, англичаните са най-мрънкащите от всички...

 

http://didim.palmwings.com.tr/default.aspx

Реших, че с богатия си опит си "преслушал" и този ризорт. ;)

Връзка към мнение

Комплексът не е лош. Не съм ходил лично, доста колеги обаче са били там, споделям техни мнения:

Kомплекс, стандартен за Турция като предлагани услуги. Не е много луксозен, на фона на някой други 5 звездни обекти (Mardan Palace, Rixos Premium или Maxx Royal Belek - уникален е :))

Персоналът е бил на много високо ниво, но разбира се за това нямаш гаранция тази година, понеже в голяма степен всяка година се сменят както мениджъри, така и обслужващ персонал.

За храната няма кои знае какви оплаквания, което е рядкост (винаги ще се намери някой да се оплачи от закуска или нещо друго).

Предлагат само Ultra All Inclusive така че няма какво повече да желае човек.

Цените са височки, но почти стандартнo за хотели от този клас. Понякога са ми попадали и по-ниски цени.

 

Минуси:

разбира се като всеки голям комплекс в Турция е разположен в нищото и има само други комплекси около него, но пък е доста близо до Белек. Ако ти харесва след вечеря да се разходиш в градска обстановка, не става.

Малко е презастроен на места (което не е много типично за там) и една част от помещенията нямат никаква гледка и е малко клаустрофобично. Не ми се мисли какво е през натоварените месеци, когато освен всичко е и нечовешка жега.

Някой от общите части и малка част от стаите имат нужда от ремонт или поне поосвежаване. Тази зима правиха реновации, но не съм сигурен на какво точно.

 

Ако имаш нужда от още инфо питай :)

Редактирано от Миленков
Връзка към мнение

Комплексът не е лош. Не съм ходил лично, доста колеги обаче са били там, споделям техни мнения:

Kомплекс, стандартен за Турция като предлагани услуги. Не е много луксозен, на фона на някой други 5 звездни обекти (Mardan Palace, Rixos Premium или Maxx Royal Belek - уникален е :))

Персоналът е бил на много високо ниво, но разбира се за това нямаш гаранция тази година, понеже в голяма степен всяка година се сменят както мениджъри, така и обслужващ персонал.

За храната няма кои знае какви оплаквания, което е рядкост (винаги ще се намери някой да се оплачи от закуска или нещо друго).

Предлагат само Ultra All Inclusive така че няма какво повече да желае човек.

Цените са височки, но почти стандартнo за хотели от този клас. Понякога са ми попадали и по-ниски цени.

 

Минуси:

разбира се като всеки голям комплекс в Турция е разположен в нищото и има само други комплекси около него, но пък е доста близо до Белек. Ако ти харесва след вечеря да се разходиш в градска обстановка, не става.

Малко е презастроен на места (което не е много типично за там) и една част от помещенията нямат никаква гледка и е малко клаустрофобично. Не ми се мисли какво е през натоварените месеци, когато освен всичко е и нечовешка жега.

Някой от общите части и малка част от стаите имат нужда от ремонт или поне поосвежаване. Тази зима правиха реновации, но не съм сигурен на какво точно.

 

Ако имаш нужда от още инфо питай :) :)

Благодаря много на всички! :) 

Не мисля, след написаното да търся каквото и да било повече инфо. Отговорите в темата и прегледа й достатъчно говорят.  :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.