Прескочи до съдържание

Търся спътничка за Южна Италия


Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци! Налага се тази година да снижа темпото и  ще направя едно организирано пътуване с група по маршрут  Сицилия с посещение на Малта. Това включва тръгване от София през Бари, Помпей, Неапол, о-в Капри/за мен - Амалфи, защото съм била на Капри/, Палермо, Монреале, Агриженто, Долината на храмовете,Сиракуза, Малта, Вулкана Етна, Таормина, Алберобело, Бари, София, става дума за 19-27-ми септември и за около 1000-1200 лв/спане, закуски, пътуване, допълнителни мероприятия/. Търся дама за компания. Моля, пишете! Ханоки

Редактирано от Ханоки
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А-а-а, това е полова дискриминация във форума. Ако искаше спътник, да ме беше взела,  по Багряна, "...в своята ладия лека..." :)

 

... шегувам се... :)

 

то за тая екскурзия, ще ти стигнат ли парите?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това е организирана екскурзия, за толкова платих и това включва описаното от мен. Екскурзията е супер, идваш ли?

Връзка към мнение

Внимателно прегледах програмата за организираното пътуване... хм... Като се върнеш, да разкажеш как е било.

 

Мерси за поканата, помислих, че е самоорганизирана екскурзия, тогава можеше и да дойда... :)

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ledda, тази година  имам /вече лек/ здравословен проблем / от многото безконтролно ходене, разбира се - в ставите е/, затова се записах да видя Сицилия и Малта организирано. Иначе и аз се рея сама където реша.

Връзка към мнение

Коментара мисля че беше по-скоро за много места за толкова малко време. Не относно дали е организирано или не. Но всичките места са интересни!

Връзка към мнение

Здравейте, Магеланци! Налага се тази година да снижа темпото и  ще направя едно организирано пътуване с група по маршрут  Сицилия с посещение на Малта. Това включва тръгване от София през Бари, Помпей, Неапол, о-в Капри/за мен - Амалфи, защото съм била на Капри/, Палермо, Монреале, Агриженто, Долината на храмовете,Сиракуза, Малта, Вулкана Етна, Таормина, Алберобело, Бари, София, става дума за 19-27-ми септември и за около 1000-1200 лв/спане, закуски, пътуване, допълнителни мероприятия/. Търся дама за компания. Моля, пишете! Ханоки

Това комбинирано самолет+автобус или  автобус+катамаран  до Малта?Ако е само с автобус си е бая возене. :unsure:Като за толкова малко нощувки.

Може ли да дадеш програмата?

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

AlexandraKo, моля, напиши ми писмо на xxx, за да продължим с подробностите. Много са.

Редактирано от Георги
премахнат имейл адрес
Връзка към мнение

AlexandraKo, моля, напиши ми писмо на xxxx, за да продължим с подробностите. Много са.

 

Това е форум и тук предпочитаме дискусиите да са публични, още повече че са интересни на всички. Не сме място за размяна на имейл контакти. Няма проблем да обсъждате каквато и да е програма, стига да не се споменава фирмата, ако това е което те притеснява :)

 

Премахнах личния имейл, практиката показва, че присъствието на лични имейл адреси онлайн често се отразява зле на собственика, най-малкото с увелично количество спам. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Съжалявам, Георги, първо, не знаех, че не може да се установяват лични контакти и, второ, направих го, защото програмата, за която става дума, е много голяма, има доста уточнения и не исках да занимавам цялата аудитория с нея. Няма проблеми да посоча на дамата откъде точно да я види, но ще я лиша от моите обяснения какво точно ще се случи по време на пътуването. Щом обаче правилата са такива - аз не съм човекът, който ще ги нарушава.

Връзка към мнение

Съжалявам, Георги, първо, не знаех, че не може да се установяват лични контакти и, второ, направих го, защото програмата, за която става дума, е много голяма, има доста уточнения и не исках да занимавам цялата аудитория с нея. Няма проблеми да посоча на дамата откъде точно да я види, но ще я лиша от моите обяснения какво точно ще се случи по време на пътуването. Щом обаче правилата са такива - аз не съм човекът, който ще ги нарушава.

Как да не може лични контакти, можееее, само публикуването на имейл адреси не може. :)

Ханоки, сложи я програмата тук, нищо, че дълга, махни само името на тур-оператора.

Връзка към мнение

За съжаление, сайтът не ми дава да я копна и пейстна тук.

На 17-ти април ще ми донесат договора, който подписах за пътуването и оттам ще извлека програмата ,за да ви я предложа.Програмата е много богата, аз с такива се захващам, а отделно си потрошавам /потроших ги, но сега се оправям/краката да обикалям сама съответните градове, да съзерцавам обстановката, да търся отговори защо тези, навсякъде, живеят по-добре от мен, като са нито по-добре облечени, нито по-образовани, нито по-богати, нито по-организирани от мен... :) По български маниер често се заговарям с непознати по света и така преживяванията ми са изключително пълноценни.Според мен, от това по-добро - здраве...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Търся придружителка за Сицилия и Малта:

За съжаление, и в договора ми са изброени само градовете за посещение и те са: София-Бари-Помпей-Неапол-о-в Капри-Палермо-Монреале-Агриженто-Долината на Храмовете-Сиракуза-Малта-Вулкана Етна-Таормина-Алберобело-Бари-София , тръгване на 19.09, връщане на 27.09, 9 дни 8 нощувки. Програмата аз си я виждам  в сайта на фирмата и тя е наистина много богата.  В Помпей и на о-в Капри аз няма да ходя, защото съм била и в Неапол ще бъда на самсотоятелна програма за да доразгледам това, за което предния път не ми достигна време, ще обходя бреговете на Амалфи ,за които чета суперлативи...Който се интересува конкретно, да напише тук, ще помолим Георги да ни съдейства за изясняване на всички въпроси  без да нарушаваме изискванията на сайта му.

Редактирано от Ханоки
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.