Прескочи до съдържание

Промяна на име в agoda.com


kamievgeni

Препоръчани мнения

Дано темата не се повтаря, ако е така поднасям извинения. :)

 

Имам регистрация в agoda.com. Те дават най - добри цени за хотела в Дубай, който искаме. :)

Проблем: Не мога да си сменя фамилното име, тъй като миналата година се омъжих.

 

Влизам в  "моят профил", кликам на редакция, но имената ми стоят неактивни и не мога да кликна, за да ги променя. Оставайки със старото име ще имам проблем при чек ина в хотела.

Някой да има идей? :)

 

Предварително благодаря. :)

Редактирано от kamievgeni
Връзка към мнение

Пиши на съпорта, по-добра идея от това аз нямам :) Намерих едно мнение из нета с подобен проблем...искали ксерокопие от паспорт, където да се личи новото име, подписи или някаква подобна дивотия: http://www.complaintsboard.com/complaints/agoda-you-cannot-update-your-personal-info-with-agoda-c629948.html

 

Алтернативно може да си направиш нов профил, но така ще изгубиш точки, ако трупаш от програмата им...

Връзка към мнение

Да, точно за точките имам предвид и аз.
Не че 21 000 точки са кой знае колко, но все пак си има някакво намаление, а като може да се вземе - защо не? ;)

Знаех си,че ще искат подобна дивотия. Жоро, мерси все пак! :)

Връзка към мнение

Много важно за точките, профили с първи резервации след април миналата година вече не трупат точки. Бонусите се трупат само за стари регистрации. На мен в никой хотел досега не са ми проверявали дали имената съвпадат, резервирал съм и за други хора с моите имена. Принтираната резервация им е била достатъчна.

Връзка към мнение

Много важно за точките, профили с първи резервации след април миналата година вече не трупат точки. Бонусите се трупат само за стари регистрации. На мен в никой хотел досега не са ми проверявали дали имената съвпадат, резервирал съм и за други хора с моите имена. Принтираната резервация им е била достатъчна.

Благодаря!  :)

Променили са ми фамилното име за щастие, но са изпуснали последната буква! Нямам думи вече от тях. :) :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.