Прескочи до съдържание

Хотел в Bath


Надя

Препоръчани мнения

Предстои ми ходене до Bath, UK в края на юни.

Не съм си купила още самолетен билет, обаче съм резервирала през Booking 4 (не се смейте) хотела, единична стая - за две нощувки най-евтиния е 116 паунда, най-близкия до важното място, (Абатството) - 158 паунда.

Много са ми, като се има предвид ненормалния курс на паунда и като ги прибавя към самолетния и вътрешния транспорт и че там ще се харчат едни пари...

Дали някой може да помогне с идея за по-евтино настаняване? Не ми е вариант легло в хостел.

Не мога да се оправя с airbnb - четох, четох... не е за мен тази идея, не я схващам, изнервя ме.

Датите са 29 юни - 1 юли.

Редактирано от Надя
Връзка към мнение

116 е цената за 2те нощувки, нали?

Redcar Hotel в Booking е 110. Иначе нищо смислено не намирам. За сам човек наистина най-евтино е хостел, иначе си плащаш като за двама. Има и хостели със самостоятелна стая, но обща баня.

 

ПП Гледам, че излиза същата цена в много сайтове, намираш този, който дава най-голям кешбек и действаш оттам... Друг вариант е на място, вероятно има и по-евтини, които не влизат в онлайн системите...

 

http://visitbath.co.uk/accommodation/university-of-bath-p10441?bookurl=%2Fbook-online%3Fstage%3Dunitsel%26isostartdate%3D2015-6-29%26nights%3D2%26roomReq_1%3D1%26NumRoomReqs%3D1%26fuzzy%3D0%26product%3D10441

 

https://www.airbnb.com/rooms/2064784?checkin=06%2F29%2F2015&checkout=07%2F01%2F2015&s=lhJc

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Миналата година бяхме в Бат, в the Albany guest houst /2 къщи една до друга/. Бед енд брекфъст /хубава английска закуска/, на около 10 мин. пеша от центъра, има стаи с баня и тоалетна и стаи без. Ние бяхме в стая с баня и тоалетна с включена закуска и цената беше мисля под 90 паунда /не си спомням точно/.   

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.