Прескочи до съдържание

Визи за Кения, Руанда и Уганда


Препоръчани мнения

irena

преди 23 часа, Дани Магелани каза:

А при смяна на полет на летището има ли нужда от кенийска транзитна виза?

Аз не мога да отговоря на този въпрос? 

 

преди 22 часа, logist13 каза:

От тази година визите са премахнати. И за влизане след 5ти януари се изисква eTA, линка го има по-горе. България е включена в списъка на държави за кандидатстване за eTA, до ден-два ще се боря с формата и ще рапортувам 🙂

Явно не са коригирали все още информацията на страницата за електронна виза

Връзка към мнение
преди 46 минути , ivan69 каза:

Нали може с валидна виза да се влиза в Кения? Да не трябва и през новата форма да кандидатствам?

Доколкото пише на сайта им, визите са си валидни. Днес ние пуснахме групова апликация за 4 човека, удоволствието ни струваше 136 долара, така, че няма кой знае каква полза като спестени средства от махането на визите. Странното е, че противно на написаното в сайта им, в потвърждението дават срок за обработка на обикновените апликации до 9 часа, а на бързите до 1 час. Иначе няма нищо трудно в подаването и исканите документи.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , logist13 каза:

..., в потвърждението дават срок за обработка на обикновените апликации до 9 часа, а на бързите до 1 час. Иначе няма нищо трудно в подаването и исканите документи.

Дано е така, че ние ще пътуваме с чартър, а от агенцията ми казаха че ще ни пратят документите за пътуване 7 дни преди това, а гледам че  без авиокомпания и номер на полет не става работата

Връзка към мнение

Става забавно, току-що получих следното от агенцията ни:

 

Dear Dimitrov,

I trust that this email finds you well.

There has been a slight change and the government has suspended the ETA services and are not please use the below link to apply for an evisa that you will use on arrival.

https://evisa.go.ke/

 

Thank you and in case of any questions please feel free to contact us.

Kind Regards,

 

 

Доколкото виждам на сайта за eTA засега сме със статус "обработва се"... Та ще видим, добре, че имаме още 10-на дни да се борим с кенийската бюрокрация 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 3.01.2024 г. в 15:06, Дани Магелани каза:

А при смяна на полет на летището има ли нужда от кенийска транзитна виза?

Летял съм AMS - ZNZ,  с кенийските авиолинии, stopover в NBO. За мен нормална авиокомпания. Не се изисква транзитна виза за Кения.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.