Прескочи до съдържание

Почивка на Малдивите през септември 2015


Препоръчани мнения

Здравейте,
оказа се че разполагам с твърде много свободно време и никой от приятелите ми не смогва с отпуски, пари, а и явно не изпитват потребност да пътуват толкова колкото аз,
Та затова търся други свободни хора като мен :-)Планирам пътуване до Малдивите от 22 септември до 1 октомври 2015 г.Аз съм мъж на 41 години от Варна.Ако има желаещи,моля пишете!

Редактирано от Dido
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

attachicon.gifGM xixi.JPG

 

Матеев, ти за още ли се гласиш?   :)

Да те питам ли от следващите 3 месеца колко дена ще си в Бълагрия?  :lol:

;)

 

Не питай, тъй като после ще ми кажеш, че е било по-добре да не ти отговарям  ;)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Не питай, тъй като после ще ми кажеш, че е било по-добре да не ти отговарям ;)

Ти и това не трябваше да отговаряш ;)

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Първо мнение - добре дошъл!

За Малдивите няма да мога, но ако имаш време и желание да разкажеш или да пуснеш снимки от местата, на които си бил - ще чета и разглеждам с удоволствие. Имаш много интересни попадения! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Като бях на 25г. 30г. бях много навит за Малдивите, толкова много информация бях събрал , гмуркане ,моторници ,яхти, къщички на колове във водата със стъклен под ,собствен плаж със шезлонги,  леки вечери  под чадър от палмови листа и всичкото това  с някой млада мацка ....малейййййй,  някак  ги свързвам с много романтика , коктейли, и секс на плажа ......сега вече  на 42г.трябва да съ много влюбен  да отида ,а за голямо съжаление нИИИИИ съм...:) 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А стигна ли до Малдивите или само с намерението си остана?

 

За мен Малдивите са си типична плажна дестинация, подходяща не само за влюбени гълъбчета :)

Тази година даже изчислявах, че може почивка там може да излезе по-евтино отколкото почивка на нашето черноморие :blink:

Връзка към мнение

Здравейте,

оказа се че разполагам с твърде много свободно време и никой от приятелите ми не смогва с отпуски, пари, а и явно не изпитват потребност да пътуват толкова колкото аз,

Та затова търся други свободни хора като мен :-)Планирам пътуване до Малдивите от 22 септември до 1 октомври 2015 г.Аз съм мъж на 41 години от Варна.Ако има желаещи,моля пишете!

 

Въй, въй, въй... Свободно време и пари... Ти си построил комунизма ;) Добре дошъл! :)

 

Да попитам - защо си подбрал дни по средата на седмицата за пътуване и уикендите дават фира? За работещи хора е доста неудобно. Аз си признавам че се позамислих - толкова ми се е приходило на море, че и фантазии почнах да кроя - нищо че нямам и двете субстнанции  :) Макар че и аз като Нели смятам че Малдивите са си романтична дестинация.

 

Желая ти успех! И сподели повече подробности за почивката, моля :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Тогава имаше удобни полети и затова така си взех билетите :) Море има и тук във Варна,всеки ден съм на морето,но реших да посетя това невероятно място Малдивите :)

Връзка към мнение

и аз съм от Варна , и си мисля ,че много малко хора в този форум са от Варна,поне аз не познавам други  ...а гледам ,че се събират често на по бира,.... ама чак в София ,добре би било да направим една среща и тук ако има и други желаещи и които пият бира .....да кажат можем да направим една срещичка :) 

Връзка към мнение

Хубава идея са сбирките,но лично мое мнение е,че могат тези сбирки да са по-чести,а не само един ден в месеца :) .Сега е лято,плаж,море................ :)

Връзка към мнение

А стигна ли до Малдивите или само с намерението си остана?

 

За мен Малдивите са си типична плажна дестинация, подходяща не само за влюбени гълъбчета :)

Тази година даже изчислявах, че може почивка там може да излезе по-евтино отколкото почивка на нашето черноморие :blink:

Живот и здраве ще стигна:)Вече имам самолетни билети и хотел,всичко е уредено :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.