Прескочи до съдържание

Airbnb.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Птичке, кода е валиден до 31.12 2014. Мааааалко по-рано трябваше да го пуснеш :)

Връзка към мнение

Птичке, кода е валиден до 31.12 2014. Мааааалко по-рано трябваше да го пуснеш :)

Срам, пак се изложих... :blush:

Връзка към мнение

Срам, пак се изложих... :blush:

Не се срамувай сега. Просто не си го погледнала добре в желанието си да ни спестиш € 20 :) За което ти желание аз ти благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дори и изтекъл това ми напомня на една серия кодове, която почна горе-долу миналата година по същото време и продължи до към началото на март. Може би така гледат да стимулират активност в по-ниския, като цяло в световен мащаб, зимен сезон. Та очите малко отворени, може и да има други кодове скоро :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

£50 Airbnb Discount Code VCLOUD50UK - важи за пътувания от 30.03.2015 до 31.12.2015 и  резервация до 31.03.2015.

Но май има и други условия, като:

 

It’s for first time users of AirBnB only.

Discount Code only valid for bookings of a minimum of £100 GBP

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

А тези мисля са валидни за цялата година, за съответните градове.
Както се казва - "малко, но от сърце" ;)
 

 

Get $11 off with coupon codes (no minimum requirements):

AMSTERDAM2015
BARCELONE2015
BERLIN2015
BRUXELLES2015
BUDAPEST2015
DUBLIN2015
FLORENCE2015
ISTANBUL2015
LISBONNE2015
LONDRES2015
NEWYORK2015
MADRID2015
MALTE2015
MIAMI2015
MILAN2015
MONTREAL2015
PRAGUE2015
ROME2015
STOCKHOLM2015
SF2015
VIENNE2015

 

(за airbnb става дума)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

с тези кодове за съответните градове би трябвало да получите 10 намаление на цената (без задължителна минимална сума)

  • AMSTERDAM2015
  • BARCELONE2015
  • BERLIN2015
  • BRUXELLES2015
  • BUDAPEST2015
  • DUBLIN2015
  • FLORENCE2015
  • ISTANBUL2015
  • LISBONNE2015
  • LONDRES2015
  • NEWYORK2015
  • MADRID2015
  • MALTE2015
  • MIAMI2015
  • MILAN2015
  • MONTREAL2015
  • NYC2015
  • PRAGUE2015
  • ROME2015
  • STOCKHOLM2015
  • SF2015
  • VIENNE2015

може да се пробва и за други градове на принципа  "city2015" където city е името на града.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

20 % за Airbnb до 31/10, но е малко сложно, трябва да се мине през Хонг Конг VPN, да се избере валута на плащане Хонг Конг долар, което евентуално ще оскъпи плащането от превалутирането, ето тук е описано как става,  за скъпи резервации си струва според мен:

https://www.ozbargain.com.au/node/209938

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прецени, дали тези Ози-та да ги слоиш и в Таблицата, локални са им находките, но доста хора пътуват натам.

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преценено е отдавна :) Таблицата е ориентирана изцяло към оферти от/към Европа, засега.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

За ползвателите на American Express: 50 USD отстъпка от 100 похарчени:

http://www.secretflying.com/2015/11/50-off-a-100-airbnb-spend-gift-cards-work-too/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

$50 отстъпка при резервация от мин $200. Промокод: MEETHALFWAY

 

Уж трябва плащането да е с Paypal и да важи само за щатски профили с щатски paypal адреси, но аз като пробвах тестово кода си работеше и при плащане с кредитна и за моя профил. Повече информация: https://www.paypal-pages.com/meethalfway/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ваучер за 100 долара срещу най-лудите ви вечерни преживявания:

 

 

Hey Party Animals!

Have you ever had a crazy night with other Party with a Local users? We want to hear all about it!

Tell us about your best Party with a Local meetup experience - whether it was a wild night for the history books or a story that marks the beginning of a beautiful friendship. We’ll pick the best story for a $100 Airbnb voucher!

Entering is easy. Write to party@partywithalocal.com, with subject line “Best Story”, including the following details:

  1. Where you were
  2. Who you were with
  3. What happened - keep it short and sweet
  4. A picture’s worth a thousand words - we welcome photos to accompany your story!

Your story and your name will not be reproduced without your permission. The competition concludes on December 22nd, and the winner will be announced by December 24th.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

$50 отстъпка при резервация от мин $200. Промокод: MEETHALFWAY

 

Уж трябва плащането да е с Paypal и да важи само за щатски профили с щатски paypal адреси, но аз като пробвах тестово кода си работеше и при плащане с кредитна и за моя профил. Повече информация: https://www.paypal-pages.com/meethalfway/

Всичко е добре, докато не се стигне до фактическото плащане. Не ми се получи с нито една от картите, нито с българския paypal. Приема кода, прави отстъпката и по време на плащането изписва следната информация:

 

Almost done!

Coupon MEETHALFWAY cannot be used with this payment method

А как ми се искаше да спестя едни 50 долара в Сингапур...

Връзка към мнение

Всичко е добре, докато не се стигне до фактическото плащане. Не ми се получи с нито една от картите, нито с българския paypal. Приема кода, прави отстъпката и по време на плащането изписва следната информация:

А как ми се искаше да спестя едни 50 долара в Сингапур...

 

Тъпо, аз нямах идващи резервации да го пробвам дали работи до край, надявах се да е ок. 

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Другата добра новина е, че едни познати кодове за отстъпка от 10, за които съм споменавал и друг път във форума, продължават да си действат. :)  Не че 10€ са кой знае какво, ама защо да ги дава човек, вместо да  метне 2-3 бирки, например  :biggrin: , 

Как действат купоните? 

В общи линии формулата на промокода е CITY2015, където CITY e името на града. Например:

  • AMSTERDAM2015
  • BARCELONE2015
  • BERLIN2015
  • BRUXELLES2015
  • BUDAPEST2015
  • COPENHAGUE2015
  • DUBLIN2015
  • FLORENCE2015
  • ISTANBUL2015
  • LISBONNE2015
  • LONDRES2015
  • NEWYORK2015
  • MADRID2015
  • MALTE2015
  • MIAMI2015
  • MILAN2015
  • MONTREAL2015
  • MOSCOU2015
  • NYC2015
  • PRAGUE2015
  • ROME2015
  • STOCKHOLM2015 или STOCKHOLM2014
  • SF2015
  • VIENNE2015

Видно, изписването е на френски 

Оказва се също, че схемата работи и с някои области и цели страни, като например:

  • Испания: ESPAGNE2015
  • Хърватия: CROATIE2015 
  • Португалия: PORTUGAL2015
  • Полша: POLOGNE2015 
  • Норвегия: NORVEGE2015
  • Сицилия: SICILE2015
  • Малта: MALTE2015
  • Мароко: MAROC2015 
  • Сардиния: SARDAIGNE2015
  • Алзас: ALSACE2015
  • Бургундия: BOURGOGNE2015

И още нещо - ако кодът нещо не сработи, или пък градът/държавата която ви интересува не присъства в този списък, просто пробвайте с произволен град/държава. 
Аз понеже търсех за Аахен, Германия, и го няма нито като град, нито като държава, пробвах произволно избрани кодове и още на третия опит с "POLOGNE2015" - бинго - отстъпката сработи.  :)

 

P.S. Сега се сетих, че то си има отделна тема за промоции в airbnb, та ако преценят модераторите - да преместят там това мнение ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

44 евро отстъпка за съществуващи Airbnb членове, ако си направите бизнес профил. Просто отивате тук https://www.airbnb.co.uk/business-travel, логвате се със същесттвуващия си акаунт, въвеждате служебен мейл, потвърждавате го и готово. След първото ви бизнес пътуване ще получите код за 44 евро/38 паунда отстъпка за следващо пътуване, като хубавото е, че въпросното следващо пътуване не е задължително да е бизнес, може да си е обикновено.

Връзка към мнение

44 евро отстъпка за съществуващи Airbnb членове, ако си направите бизнес профил. Просто отивате тук https://www.airbnb.co.uk/business-travel, логвате се със същесттвуващия си акаунт, въвеждате служебен мейл, потвърждавате го и готово. След първото ви бизнес пътуване ще получите код за 44 евро/38 паунда отстъпка за следващо пътуване, като хубавото е, че въпросното следващо пътуване не е задължително да е бизнес, може да си е обикновено.

 

А пробвала ли си го на практика? Дъвчехме го в другата тема какво точно представлява бизнес профил и бизнес пътуване, не можахме да го измъдрим :)

Връзка към мнение

Само на мен ли ми се струва, че през "бизнес" акаунта изчезват по -евтините места?

Редактирано от peter118
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.