Прескочи до съдържание

Хотел в България?


ilkosem

Препоръчани мнения

Искам да ви попитам от кой сайт мога да bоок-на хотел в България? 

Някой имал ли е опит? Става въпрос за Пловдив. 

Връзка към мнение

Искам да ви попитам от кой сайт мога да bоок-на хотел в България? 

Някой имал ли е опит? Става въпрос за Пловдив. 

 

Кажи кой хотел ти трябва и за кога :)

 

P.S. Понеже ще излезем малко от общия случай на темата и ще влезем конкретно в частния (твоя), пиши ми на лични, а пък отговорите по същество нека си вървят... Лично аз предпочитам директната връзка с конкретния хотел и неговата резервационна система.

Редактирано от captain_oveur
Връзка към мнение

Доста български хотели са си представени в booking.com. Но да, не виждам причина да не звъннеш и да се разбереш конкретно, и ако цената която ти предложат по телефона не е изгодна просто го резервирай в booking.

 

Между другото не съм запознат да има голяма интегрирана база данни на българските хотели. Повечето сайтове мисля, че предлагат това което и световните, изключвам тук дребните регионални сайтове, в които често собственици на къщи под наем си правят индивидуална реклама. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Излизат много добри оферти през booking.com, но ще трябва да се регистраш и по майл ще        получаваш ТАЙНИ оферти, които не са видими директно при задаване на град и дата през интернет страницата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, в букинга излизат добре. С тайни оферти съм взимала цена, която ако влезеш в сайта на хотела няма как да ти дадат. Помня едни нощувки в Банско в спа хотел със закуски ни излязоха по 15 лева, а като звънях да питам ми даваха цена от 28 нагоре на човек.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Пловдив ние сме спали във Famous House. Хубаво хотелче, ново, близо до центъра. Пускат го в тайните оферти на букинг.ком доста често. Двойната стая ни излезе около 40лв.  Друг хотел мога да ти препоръчам е Алюр, точно до Тримоциум се намира.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Пловдив ние сме спали във Famous House. Хубаво хотелче, ново, близо до центъра. Пускат го в тайните оферти на букинг.ком доста често. Двойната стая ни излезе около 40лв.  Друг хотел мога да ти препоръчам е Алюр, точно до Тримоциум се намира.

Гледах и ми хареса този хотел Алюр и има добра цена в букинга около 30 лв. Чудя се да им пиша ли? Не знам. 

Връзка към мнение

 Чудя се да им пиша ли? Не знам. 

Директно им се обади по телефона, ако имаш възможност..Всъщност в сайта им пишеше цените за нощувките, но щом в букинг го има за 30лв на вечер, мисля, че под тая цена няма да паднат или че поне няма да е по-ниска  :) Не ти пречи да пробваш, пък ако ти кажат по-висока запазваш през букинг и си готов :) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.