Прескочи до съдържание

Дългосрочен наем през Airbnb


Ajinipotoku1

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

от година насам ползвам сайта  за повече информация при организиране на почивки и екскурзии в чужбина и досега сте ми полезни .Благодаря за което!

Дали бихте ми били така полезни и по нова за мен тема : AIRBNB.

Става въпрос за дългосрочно наемане на жилище в Лондон. Собсвеникът, който по негови думи е командирован за 4 години в Атина ми иска 2 наема предплата и 1 депозит, които да преведа чрез Airbnb . Как ще стане това ми е малко неясно все още, но смущаващото и притеснителното за мен е , че иска плащането преди да да сме направили оглед на жилището.

Има ли някой опит в дългосрочното наема на жилища чрез Аirbnb и най-вече методите им на плащане.

 

Благодаря!

Анастасия

Връзка към мнение

Ами огледа е само от снимките. Няма как иначе, може да видиш какви ревюта има апартамента преди това, ако са положителни може и да рискуваш. Ето го обяснено от самите airbnb: https://www.airbnb.com/support/article/245

 

Твърдят, че плащането е само месец за месец, не знам как става номера с депозита и двата наема предплата. Хоста би трябвало да почне да получава месечния наем в деня на нанасяне, съмнявам се airbnb да му преведат 3 наема напред предплатени от теб. Мисля си, че просто въпросния не е много сигурен как работят нещата също. 

 

Не изключвам и да бъркам и наистина да има подобни опции за дългосрочен наем. 

Връзка към мнение

Здравейте,

 

от година насам ползвам сайта  за повече информация при организиране на почивки и екскурзии в чужбина и досега сте ми полезни .Благодаря за което!

Дали бихте ми били така полезни и по нова за мен тема : AIRBNB.

Става въпрос за дългосрочно наемане на жилище в Лондон. Собсвеникът, който по негови думи е командирован за 4 години в Атина ми иска 2 наема предплата и 1 депозит, които да преведа чрез Airbnb . Как ще стане това ми е малко неясно все още, но смущаващото и притеснителното за мен е , че иска плащането преди да да сме направили оглед на жилището.

Има ли някой опит в дългосрочното наема на жилища чрез Аirbnb и най-вече методите им на плащане.

 

Благодаря!

Анастасия

Извинявайте, обаче защо сте решили да наемате дългосрочно точно през Airbnb? По принцип цените на апартаментите там, дори и за дългосрочни наеми са бая високи, камо ли в градове като Лондон, Париж и Ню Йорк. За какъв период става въпрос горе-долу?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.