Прескочи до съдържание

Как да отменя нощувка в AirBnb


ElenaS

Препоръчани мнения

Здравейте,

Искам да отменя нощувка в AirBnb, която запазих от вчера за днес! За съжаление няма да успея да пътувам и сега искам да я отменя. Какво трябва д се направи? Моля за съвет!

Благодаря!

Връзка към мнение

Ако трябва да се чете дословно това, което си написала означава, че днес искаш да отмениш нощувка, за настаняване, което е трябвало да направиш също днес. Провери си условията на канселиране, но според мен няма как да я отмениш, тъй като на практика е същия ден и вече тече срока по заявеното настаняване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Резервацията и плащането ги направих вчера. Ношувката е за днес!

Ясно! По скоро май е редно да пиша на хоста. Ясно е че няма да мога да си върна дори на половина парите?!

Ще си прочета условията! Благодаря ти mililia за бързия отговор :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами виж условията за отказ, но май не можеше в последния момент. Трябва да има и бутон за отказ някъде като гледаш резервацията, не може да е само с мейл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ви много за отговорите!

Всъщност има поле за промяна/отказ на резервация. Трябва да се обадиш на някой от телефоните на AirBnb Custmer Services,говориш си с някой ,задава ти няколко въпроса и после получаваш e-mail от тях че резервацията ти е отменена.

В моя случай не мога да си върна парите, но поне вече знам как става и другият път няма да действам и после да мисля ;)

Връзка към мнение

Дам. А хоста не може да я откаже вместо теб, защото му излиза съобщение, че е отказал резервация и му се трупа кофти рейтинг. Ако има много такива случаи направо ги изтриват. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.