Прескочи до съдържание

Проблем с уведомяването


Препоръчани мнения

 В настройки съм си отбелязала, че искам да ме уведомява веднага за всичко, за което съм абонирана, но ме уведомява само ако някой е харесал мой коментар и за нищо друго. Какво да направя?

Връзка към мнение

Да, известява ме - поне за тази тема

 

Ще те известява от сега нататък за всички, в които пишеш. За предишните обаче, може би ще се наложи ръчно да се отпишеш и запишеш наново. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При мен проблема е същия. Когато ръчно се запиша да ме уведомява по дадена тема, става. Но не ме уведомява за тези, които аз съм пуснал и уведомлението ми е автоматично отметнато.

Връзка към мнение

При мен проблема е същия. Когато ръчно се запиша да ме уведомява по дадена тема, става. Но не ме уведомява за тези, които аз съм пуснал и уведомлението ми е автоматично отметнато.

 

Ще видя дали може да се направи автоматично за всички. Но начина, по който да бъдеш уведомяван за всички теми, в които си писал е като си отидеш в профила, от там в настройки, и след това си настроиш профила по този начин: 

 

2015-05-11_21-05-08.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.