Прескочи до съдържание

Нужна ли е автомивка при връщане на кола под наем?


Препоръчани мнения

Сетих се да ви питам нещо. Наели сме кола под наем в Дубай за една седмица. Понеже сме 4 човека и 1 дете и предполагам какво ще е в колата в края на седмицата, от плажовете ще нанесем пясък и какво ли не. Като връщаме колата трябва ли да сме я почистили на автомивка - отвън, отвътре? Ще ни е за първи път и не знам.

Връзка към мнение

Сетих се да ви питам нещо. Наели сме кола под наем в Дубай за една седмица. Понеже сме 4 човека и 1 дете и предполагам какво ще е в колата в края на седмицата, от плажовете ще нанесем пясък и какво ли не. Като връщаме колата трябва ли да сме я почистили на автомивка - отвън, отвътре? Ще ни е за първи път и не знам.

 

Добре е да е попочистена малко и да не е тотална щета :) Но няма нужда да търсите външни и вътрешни автомивки и т.н., фирмите си ги мият, включено е в цената.

 

Но из нета има разни случаи на фирми, които са таксували клиенти за по-задълбочено миене, нямам представа в какъв вид са докарали колата въпросните клиенти. Мисля, че ако отделите 5 минути да поизтупате стелките накрая и избягвате отваряне на добре разджуркани газирани напитки в колата ще са достатъчно риска от глоба да е неутрализиран съвсем. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Взимали сме кола на доста места, като това се случва основно лятото (тоест и ходене по плажове). В Малта, Италия, Испания и Кипър сме връщали колата с порядъчно количество пясък вътре и никога не сме имали проблеми.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.