Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Среднощно представяне с ярки спомени от 3-ти братовчед на порачичо ми, който накратко след интензивното и няколко дни преди да се спомине, закотви колата между Дупница и Яхиново с прословутите думи - Чакай момче, спри, спри... да го изтанцувам!


 
Големи сте!
  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Добре дошъл! Радвам се, че си част от форума. Изчел съм всичките ти африкански приключения по няколко пъти и съм горд, че отчасти съм бил по твоите стъпки.

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ще бъда полезен както мога... и не както не мога!

 

Оставил съм ти бележка с упътвания къде да се намерим за по чаша чай под третия камък от долу нагоре от лявата страна на главния вход на Старата джамия в Диарбекир.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Оценявам факта Домосед, да не търся послания из примерно Саудитска Арабия...

... и двигателя е взаимен Георги.

 

Поздрави.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поздрави от още един запален читател ! Покрай хора като вас светът изглежда все по-малък и достъпен. 

Живеем в преходно време на лукс и екстри - като пореден изблик на вселената.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравей,

 

Много се радвам да те видя във форума. Писахме си преди плановете ви за Тринидад, Гвиана и т.н, четох после пътеписите. Ти си един от хората, които са ме вдъхновили за пътешествия!

Какви са плановете за напред?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей, годината се очертава планинска. Току-що се върнах от една носталгична седмица из масива Анкогел - докато още има сняг. Хора почти не срещнах, но мармотите и лешоядите вече са напъплили. Най-вероятно септември - корсиканската пътека ГР20. И някаква волна програма - допълнително.

 

Поздрави.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.