Прескочи до съдържание

AirFrance/KLM - периодични промоции


Препоръчани мнения

Просто тарифата не позволява да бъде удължена с други полети.

430 Евро до Буенос Айрес не е много евтина цена ..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Просто тарифата не позволява да бъде удължена с други полети.

430 Евро до Буенос Айрес не е много евтина цена ..

Сравнено с PPM метриките на сегмента Буенос Айрес до Ушуая или Сантиаго до Ушуая си е направо без пари :)  А и като гледам тази тема, с добавен полет от София до Виена биха станали някъде към 550 евро, което се равнява на най-добрите официални промоции от компанията. 

Тази година аз летях от Барселона до Сантиаго за 330 евро чрез един от популярните еррори, но като се добавят и по-скъпите цени да се стигне до Барселона и нервите дали ще отменят полета, не знам дали си струва. 

Какъв е твоят опит с тези дестинации, какви цени си виждал?

Редактирано от petko
Връзка към мнение

Алиталия преди няколко месеца, 360 евро София-Буенос Айрес двупосочен, напълно легитимна промоция беше.

 

Редакция:

 

http://magelanci.com/topic/3957-%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D0%B8%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-360%E2%82%AC-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BB-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-145/

Редактирано от DimitarD
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Т.като не е от днес за утре, до догодина много време има, не бих играл за повече от 400-450 евро тотал.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Интересен PromoAward до Москва, за съжаление няма availability от София. 

 

От София: 30К мили + 25 евро такси.

От Букурещ: 15К мили и 70 евро такси. (има много availability)

 

Може да е от полза на тези, които ползват Букурещ.

 

post-2748-0-55378300-1441098523.png

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В момента KLM има промоция за Северна и Южна Америка: https://dream.klm.com/bg_en#!/all

Доколкото схващам, акцентът е София - Ню Йорк от 556 евро.

 

Мислите ли, в момента с тази промоция на KLM цените до Буенос Айрес (от 739 евро) и до Сантяго (от 999 евро) са добри? Аз ги заглеждам съвсем от скоро и още не съм ориентирана.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В момента KLM има промоция за Северна и Южна Америка: https://dream.klm.com/bg_en#!/all

Доколкото схващам, акцентът е София - Ню Йорк от 556 евро.

 

Мислите ли, в момента с тази промоция на KLM цените до Буенос Айрес (от 739 евро) и до Сантяго (от 999 евро) са добри? Аз ги заглеждам съвсем от скоро и още не съм ориентирана.

 

Мисля, че цена от 999 евро до Сантяго не е промоционална, а дори висока. До Буенос Айрес цената е по-нормална, но не предизвиква бързане, за да се купува. Ако няма точно определена дата за пътуване, мисля че би следвало да се чака за по-добри цени.

Това разбира се е само мое мнение. Аз пътувах до Буенос Айрес на цена 410 евро от София (или  260 евро от Мадрид) , та в тази връзка всичко над 600 евро до там ми се струва мноооого скъпо.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

260 евро от Мадрид се получава с много дебнене (или случайно), прекачване с отделни билети и т.н., може да няма удобни дати, някакъв риск от отмяна на билета... 

Тази промоция си е редовна, на един билет от София. Различни неща са. Дали може и по-евтино - със сигурност може

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря ви за бързите отговори.

 

neuromancer, аз пътувам семейно с детето и мъжа ми, затова играем на сигурно и избягваме рискове от прекачвания, отмяна и подобни. Ако тръгнем за Южна Америка, накъдето гледаме, твърде дълъг е пътя, за да рискуваме. Предпочитам един билет от София. Нямам определени дати още.

 

mililia, сподели моля кога пътува и как взе тази цена 260 евро от Мадрид.

 

 

Връзка към мнение

neuromancer, аз пътувам семейно с детето и мъжа ми, затова играем на сигурно и избягваме рискове от прекачвания, отмяна и подобни. Ако тръгнем за Южна Америка, накъдето гледаме, твърде дълъг е пътя, за да рискуваме. Предпочитам един билет от София. Нямам определени дати още.

 

Щом нямаш дати и не бързаш, не скачай. Нищо промоционално не виждам в цените, от нормални към високи са :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ок, мерси за отговора. А какви според теб са стойностите от нормални към ниски? :) за колко да дебна?

 

Конкретно за Буенос Айрес ли? Мисля, че с чакане може и да изпадне нещо за 600, при това от София. Ако не се лъжа имаше такива преди няколко месеца. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

mililia, сподели моля кога пътува и как взе тази цена 260 евро от Мадрид.

 

Както Neuromancer писа по-горе цена от 260 евро се пада случайно. Може да става и с дебнене, ама аз нямам такива способности. Просто миналия декември между Коледа и Нова година Иберия пуснаха такава "промоция", та купих билетите тогава. За такава цена просто трябва да следиш редовно сайта и когато я има, няма начин да не разбереш.

Мисля, че някъде около Великден тази година AirFrance или AlItalia пуснанаха супер цена до Буенос Айрес от София. Беше нещо около 400 евро. Запомнила съм това, защото промоцията излезе, докато подготвях моето пътуване и сравних цените на моя билет и предлаганата цена на французите/италианците.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

http://www.airfrance.com/BG/bg/local/resainfovol/meilleuresoffres/promo_ohlala.htm - от 484 евро, запазване до 15 септември, има интересни дестинацийки! ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.