Прескочи до съдържание

Venere.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Виж и агода, дават често по-добри цени от букинг за оня край на света, въпреки, че са под една шапка. Разделили са си световния пазар, едните Европа, другите Азия  и Австралия. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен от venere са ми изпратили SUNNY15 до 26 април, валиден за резервации до 30 септември.

През седмица /ако не и всяка/ ми изпращат такива купони, ползвам ги за набелязани хотели.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Venere.com - 10ONLINE2015 -10% до 31.07 (пътуване до 31.12)

 

Може да се комбинира с разпродажбата за пътувания до 28 Юни:

 

http://www.venere.com/hotel-deals/flash-sale-48/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Аха , сега видях, явно съм гледал някакви по евтини хотели и затова за тях не приема код - "Sorry, but you cannot redeem coupons for this booking" , ясно :) За по скъпите го има това поле - там пък ми изкара ... "That discount code isn’t valid for the hotel you want to book" :)

Редактирано от edbloom
Връзка към мнение

Аха , сега видях, явно съм гледал някакви по евтини хотели и затова за тях не приема код - "Sorry, but you cannot redeem coupons for this booking" , ясно :) За по скъпите го има това поле - там пък ми изкара ... "That discount code isn’t valid for the hotel you want to book" :)

Има и още нещо-трябва да избереш плащане веднага!Пробвай пак за по-евтините хотели.

Връзка към мнение

72 часова разпродажба за пътувания до 9-ти Август:

 

http://emea.venere.com/hotel-deals/72-hour-sale#tab1

 

Може да използвате и този код за допълнителни -15% отстъпка : VEEMLJUN

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз искам да попитам точно във връзка с този код.

То ясно си пише, че се ползва единствено при опцията "плати сега". Но тогава важи ли, според вас, политиката на хотела по отмяна и промяна на резервацията?

 

Напр., харесах си хотели за август и нищо не ми пречи да запазя някой, тъй като пише, че може безплатно да се анулира резервацията до 1 ден преди пристигането. Използвайки този купон, отпада ли това условие на безплатно анулиране?

 

Според мен опцията "плати сега" означава, че единствено ще блокират сумата по картата, но ще мога да анулирам безплатно, ако нещо се случи.

Всъщност това е и моето притеснение, за да питам. Тъй като има повече от месец до датата на пътуването.

Връзка към мнение

Аз искам да попитам точно във връзка с този код.

То ясно си пише, че се ползва единствено при опцията "плати сега". Но тогава важи ли, според вас, политиката на хотела по отмяна и промяна на резервацията?

 

Напр., харесах си хотели за август и нищо не ми пречи да запазя някой, тъй като пише, че може безплатно да се анулира резервацията до 1 ден преди пристигането. Използвайки този купон, отпада ли това условие на безплатно анулиране?

 

Според мен опцията "плати сега" означава, че единствено ще блокират сумата по картата, но ще мога да анулирам безплатно, ако нещо се случи.

Всъщност това е и моето притеснение, за да питам. Тъй като има повече от месец до датата на пътуването.

 

Не съм ползвал сайта, но така като те чета си мисля, че просто няма да приеме кода за отстъпка, ако резервацията е с безплатна отмяна. Пробвай. 

Връзка към мнение

Имам две резервации направени с този код. В едното потвърждение пише,че не може да се канселира,защото цената е специална и условието е без право на анулиране.Във второто потвърждение има опция за анулиране,въпреки че плащането е направено.Такава беше и офертата-с безплатно анулиране!

post-2434-0-64807200-1435089371.jpg

 

 

Връзка към мнение

Плати сега и безплатно анулиране означава, че плащаш веднага, а ако анулираш ти връщат парите по картата. Не е блокиране, а истинско плащане.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 topcashback.com За us версията на venere кешбекът е 10%, но не знам дали ще го приеме заедно с купона. На сайта имат специален купон за 8% отстъпка + гарантиран кешбек, но аз предпочетох да взема 15-те гарантирани процента отстъпка при резервацията, а 10-те от кешбек ако мине номера. Един вид, по-добре гарантирани 15% веднага и евентуално още 10 после, вместо гарантирани 18.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.