Прескочи до съдържание

Galahotels.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

10% отстъпка в galahotels.com : GH2864

Важи за американски и европейски хотели, покупка поне 100 долара.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

10% отстъпка в galahotels.com : GH2864

Важи за американски и европейски хотели, покупка поне 100 долара.

 

Една малка корекция - отстъпката е 10 евро (не 10%) и важи за покупка над 100 евро (не долара).

 

Иначе пробвах с хотел в Южна Корея и отстъпката важеше и за него, та май кода е за хотели в целия свят.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев
15 евро отстъпка в GalaHotels.com за резервации на стойност над 100 евро с код: GH4FB1

 

Важи за всякакви хотели.
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

и аз в началото много се чудех :) оказа се, че е най-накрая - преди да попълниш данните за картата има един въпрос: Do you have a coupon? И като го натиснеш ти излиза поле, в което да сложиш кода. После даваш apply и то ти пресмята цената.

Редактирано от Nati
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

GHREG15 - 15 евро при резервация за минимум 100 евро. Кодът е валиден до 31-ви Юли.

Тъкмо да резервирам с кода на Macflan и ти пусна този код, отделно и Galahotels ми направиха и една отстъпка от 5%, та в общи линии 5 - звезден хотел на центъра на Куала Лумпур се върза около 116 лв. на вечер със закуска. Много съм доволна и благодарна :thankyou:  :sungum:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз ли не правя нещо както трябва, хотелите ли, които избирам не са им в списъка, но все не улучвам. :blush:

Сега гледам един хотел, дето го препоръча Роже в Дубай, през Букинг 3 нощувки са 260е, през Галата - 287е. Добре, с код ще ми намалят 15, пак няма да стане 260. И ако трябва веднага да платя :unsure:Местнияат данък не е в тази цена и на двете места.

то май си е за оплаквателната тема. :blush: :blush:

Деси, удобно ли да кажеш кой е хотелът в КЛ?

Връзка към мнение

Хотела в Дубай при мен с Букинг излизаше 1050 лв с Галата 830, май е добре.

Добре е, виж, колко е голяма разликата. :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ли не правя нещо както трябва, хотелите ли, които избирам не са им в списъка, но все не улучвам. :blush:

Сега гледам един хотел, дето го препоръча Роже в Дубай, през Букинг 3 нощувки са 260е, през Галата - 287е. Добре, с код ще ми намалят 15, пак няма да стане 260. И ако трябва веднага да платя :unsure:Местнияат данък не е в тази цена и на двете места.

то май си е за оплаквателната тема. :blush: :blush:

Деси, удобно ли да кажеш кой е хотелът в КЛ?

Удобно е разбира се :)  http://www.booking.com/hotel/my/istana-kuala-lumpur.bg.html?aid=368032&sid=9a5affd8d1886272dbffd30640ad27b5;dcid=1;checkin=2015-11-10;checkout=2015-11-12;dist=0;group_adults=2;srfid=6f38356f7af7eca04db21ae731d17f3d06def085X26;type=total;ucfs=1&

 

Резервирах го през Galahotels.com за сумата 133 долара и някакви центове за две нощувки, но с първоначална отстъпка от 5% и 15 евро с кода допълнително.

Когато продължително гледаш някой хотел, но си влизаш през профила и стигаш до резервация, без все още да си платил, ти пращат на e-mail допълнителна отстъпка от 5%.

Така че не бързай да плащаш докато не получиш отстъпката и после използваш и кода. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Удобно е разбира се :)  http://www.booking.com/hotel/my/istana-kuala-lumpur.bg.html?sid=9a5affd8d1886272dbffd30640ad27b5;dcid=1;checkin=2015-11-10;checkout=2015-11-12;dist=0;group_adults=2;srfid=6f38356f7af7eca04db21ae731d17f3d06def085X26;type=total;ucfs=1&

 

Резервирах го през Galahotels.com за сумата 133 долара и някакви центове за две нощувки, но с първоначална отстъпка от 5% и 15 евро с кода допълнително.

Когато продължително гледаш някой хотел, но си влизаш през профила и стигаш до резервация, без все още да си платил, ти пращат на e-mail допълнителна отстъпка от 5%.

Така че не бързай да плащаш докато не получиш отстъпката и после използваш и кода. :)

 

Потвърждавам за 5-те % допълнително. Разглеждах един хотел, но нещо се замотях и не го платих вечерта. На другия ден в мейла имах допълнителна 5 % отстъпка.

А даже и по телефона ми се обадиха да ме питат имам ли нужда от помощ, за да направя резервацията :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Удобно е разбира се :)  http://www.booking.com/hotel/my/istana-kuala-lumpur.bg.html?sid=9a5affd8d1886272dbffd30640ad27b5;dcid=1;checkin=2015-11-10;checkout=2015-11-12;dist=0;group_adults=2;srfid=6f38356f7af7eca04db21ae731d17f3d06def085X26;type=total;ucfs=1&

 

Резервирах го през Galahotels.com за сумата 133 долара и някакви центове за две нощувки, но с първоначална отстъпка от 5% и 15 евро с кода допълнително.

Когато продължително гледаш някой хотел, но си влизаш през профила и стигаш до резервация, без все още да си платил, ти пращат на e-mail допълнителна отстъпка от 5%.

Така че не бързай да плащаш докато не получиш отстъпката и после използваш и кода. :)

Благодаря ти, за моите дати пак не става - Букинг ми дава за Genius с отстъпката - 127, срещу 135 на Галата.

Вероятно трябва да се пробва и ако има разлика, да се ползва по-изгодната цена. Аз, за съжаление, до сега не съм случила.

Ама и не ровя много усилено, де. :mad: Може би, защото съм по-спокойна с Букинг. :)

Връзка към мнение

Благодаря ти, за моите дати пак не става - Букинг ми дава за Genius с отстъпката - 127, срещу 135 на Галата.

Вероятно трябва да се пробва и ако има разлика, да се ползва по-изгодната цена. Аз, за съжаление, до сега не съм случила.

Ама и не ровя много усилено, де. :mad: Може би, защото съм по-спокойна с Букинг. :)

Но на Букинг има едни 16%, които не са включени в посочената цена, провери го и го вземи под внимание :)

 

По принцип и аз ползвам само Booking.com, но тук Galahotels ме спечелиха с едни поне 50,00 лв. по-ниска цена.

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

Сега погледнах, имам веднъж 6 и веднъж 4 %, гледала съм две различни неща, добре че казахте. Кодът до кога е валиден, знаят ли се условията му?

Връзка към мнение

А отстъпката, която получавате само за определен хотел ли важи или за всички?

За определения хотел.

Сега погледнах, имам веднъж 6 и веднъж 4 %, гледала съм две различни неща, добре че казахте. Кодът до кога е валиден, знаят ли се условията му?

 

GHREG15 - 15 евро при резервация за минимум 100 евро. Кодът е валиден до 31-ви Юли.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Малко се изложиха Galahotels след като ми взеха парите ми се обадиха да ми кажат , че във въпросният хотел няма места.

Сега съм в процес на преговори за друг (естесвено ще искам по-скъп).

Връзка към мнение

Използвах вече и кода на Macflan, благодаря много :). След като имам една резервация през Galahotels, за следващата ми даде и нова отстъпка от 6%, което пак си е супер. Сега се надявам, че всичко ще е наред, когато стигна до ползването на резервациите.

А тези суми, които ми стоят на акаунта като кешбек как мога да ги използвам?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.