Прескочи до съдържание

Кола под наем: взимане от Корсика, връщане в Сардиния


Препоръчани мнения

Здравейте, искам да наема кола от Фигари на 21.08 и да я върна на 06.09 в Каляри. Проверих няколко сайта и най-добрата оферта излиза от Еуропкар, което ме устройва идеално. Проблемът е, че на официалния сайт такава комбинация изобщо не е налична, а в посредниците цената е прекалено добра, но трябва потвърждение и крайна цена от тях до 24 часа. Предполагам, че ферибота между Корсика и Сардиня е проблема за да не може веднага да ми даде крайна цена. Някои има ли опит с подобна гимнастика между двата острова? Благодаря.

Връзка към мнение

Корсика и Сардиния са различни държави - по-скоро това е проблемът. Понякога вземането и връщането на колата на различни места се плаща. Според мен, търси си директно в сайта на Юръпкар или им напиши писмо дали въобще е възможна тази комбинация. Защо през посредник?

Връзка към мнение

Здравейте, искам да наема кола от Фигари на 21.08 и да я върна на 06.09 в Каляри. Проверих няколко сайта и най-добрата оферта излиза от Еуропкар, което ме устройва идеално. Проблемът е, че на официалния сайт такава комбинация изобщо не е налична, а в посредниците цената е прекалено добра, но трябва потвърждение и крайна цена от тях до 24 часа. Предполагам, че ферибота между Корсика и Сардиня е проблема за да не може веднага да ми даде крайна цена. Някои има ли опит с подобна гимнастика между двата острова? Благодаря.

 

Здрасти, темата е само за въпроси към rentalcars, а не за общи въпроси. Т.е., ако тази оферта с 24 часовото чакане е от тях и от тях търсиш отговор ще пиша на Даниел да погледне темата. Ако е просто питане на общо основание ще я отделя в нова, кажи как да процедирам :)

Връзка към мнение

Здравей, не е от rentalcars, а от autoeurope, ако имаш време препрати му това запитване. Той може да ми прати оферта. Датите са ми фиксирани, местата също. Никога до сега не съм виждал 24 период за калкулиране, просто ми беше интересно.

АлександраКо, не би трябвало да е проблема от двете различни държави, плаща се допълнително, но по принцип е ОК.

Връзка към мнение

Здравей, не е от rentalcars, а от autoeurope, ако имаш време препрати му това запитване. Той може да ми прати оферта. Датите са ми фиксирани, местата също. Никога до сега не съм виждал 24 период за калкулиране, просто ми беше интересно.

АлександраКо, не би трябвало да е проблема от двете различни държави, плаща се допълнително, но по принцип е ОК.

 

Отделих темата значи.

 

Иначе просто ползвай търсачката за оферта от rentalcars, по мейла не се предлагат специални оферти :)

 

24 часовия период е предполагам за запитване дали има наличност. Наскоро и на мен се случи при това директно в сайта на budget. Написаха, че трябва да потвърдят availability до 24ч...така и не потвърдиха и резервирах от друго място. 

Връзка към мнение

Изпратих запитване и сега ще почакам. Интересното е, че трябваше да попълня всички данни с кредитната карта, а в последствие да откажа я без такси, ако не ми предложат нищо...

Разбирам, че няма специални оферти по мейл, което си е голям недостатък :P  .

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.