Прескочи до съдържание

Няколко дни в Алгарве - моля за съвети


Гост

Препоръчани мнения

@ven62, както е тръгнало, може да се засечем някъде между прайа и виньо верде лятото 😂

 

Още един глас за обиколка на скалите и с лодка, при възможност.

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 37 минути , Роца каза:

@ven62, както е тръгнало, може да се засечем някъде между прайа и виньо верде лятото 😂

 

Още един глас за обиколка на скалите и с лодка, при възможност.

Точно тази година - малко вероятно.

Но ако стане - вилата е за 6-8 човека, а ние, обичайно,  сме само двама.

От теб ще се искат единствено  ... френските манджи. Почваме да отмятаме от другата тема страница по страница .

:biggrin:

 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 10 минути , ven62 каза:

Точно тази година - малко вероятно.

Но ако стане - вилата е за 6-8 човека, а ние, обичайно,  сме само двама.

От теб ще се искат единствено  ... френските манджи. Почваме да отмятаме от другата тема страница по страница .

:biggrin:

 

На готово всеки може!

Май по-добре да ти направи един кулинарен мастър-клас, че хем да е полезно, хем-приятно на морето. А и съпругата ще е мнооого доволна.

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Дани Магелани каза:

На готово всеки може!

Май по-добре да ти направи един кулинарен мастър-клас, че хем да е полезно, хем-приятно на морето. А и съпругата ще е мнооого доволна.

Ти сега къде се обаждаш.

Сделката е справедлива.

4-6 човека free във вила с басейн, уединение,  тишина, природа, на половин час от най-хубавите плажове в Европа.

Продуктите осигурени (това също ще е моя грижа). 

...

Само трябва да ги приготви.

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Благодаря за поканата! 

Ама за бартера срещу френска кухня няма да стане 😉 . На всички казвам, че лятната ми отпуска е на принципа "И Асан е хора" и е отпуска също и от готвенето 😂. Кандисвам само за някоя салата, скара или аламинут, а най-добре е, направо да ми готвят 😂. Та фамилията е предупредена да не очаква от мен кулинарни подвизи през август.

 

Ние ще сме към Албуфейра, на "нашето" си място за 2 седмици през август. Сега попълвам програмата... за ужас на щерката 😂

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

В Лагос съм, някой да предложи бърз трип за един ден с лесен транспорт (влак, бус), казаха ми Силвеш но гарата е извън града, на Албуфейра също е така май?

Освен това да попитам този Треш Ирмаош плаж в Алвор гледам лесно се стига с бус 51?

 

 

81825D45-0104-4F9C-B6A2-8F1956CF8BBA.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Tres Irmaos е супер, един от най-любимите ми плажове, щом има директен автобус, и ако обичаш плажове, не се чуди 🙂

За останалото не мога да помогна, бяхме с кола.

Предлагам да видиш как е в километри с колело, защото има вероятност по скалите и плажовете да стигнеш по-бързо дотам...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.