Прескочи до съдържание

Пътни глоби в Италия


kirocom

Препоръчани мнения

След 5г невзета глоба италианците може само да си избършат сополите. Имах такава за 88Е през  2016г, с ренталка, за влизане в ЗТЕ. Дойде 10 месеца след нарушението, бях сменил кредитната - правя го почти винаги след взимане на кола под наем вече. Всяка година писма, напомняния, заплахи от полицията в Рим, глобата стана 400Е, уведомления два пъти в годината, бабата в пощата като ме видеше и ми казваше, че е  еди какво се и аз кръгом, а тя мяташе писмото в коша. Не съм се разписвал никъде на тея писна с обратна разписка.  Разпишеш ли се, значи си я получил и не е много ОК. Дадоха ме на някаква колекторска фирма в България, на адрес ул.  "Гео Милев"  в София през 2020г и те пак почнаха заплахите. Последната сума беше около 600Е за плащане. Две години вече нямам нито писма, нито мутрите ме дебнат. Даже тая година си взех една прекрасна Астра от Бергамо и си обиколих Италия с кеф. Който иска - да си плаща, аз си казвам моята история.  Обичам да се възползвам от глупостите на тънко либералните  европейски смотльовци,

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.