Прескочи до съдържание

Нова Година в Лас Вегас за под 400 евро


Препоръчани мнения

Откраднато и доработено от secretflying.com

 

Директният полет от Копенхаген до Лас Вегас струва 325 евро и е с Боинг 787!

При закупуване през edreams.es е под 300 евро, с Дайнърс.

 

https://www.norwegian.no/fly/velg-flyvning/?D_City=CPH&A_City=LAS&D_Day=29&D_Month=201512&D_SelectedDay=29&R_Day=12&R_Month=201601&R_SelectedDay=12&dFlight=DY7105CPHLAS&dCabinFareType=1&rFlight=DY7106LASCPH&rCabinFareType=1&AgreementCodeFK=-1&CurrencyCode=EUR&rnd=88160&processid=9144

 

В най-ниската тарифа няма включен чекиран багаж и храна.

 

Полет София - Малмьо и обратно, 28/12 - 15/01, е около 70 евро с Дискаунт или през Румбо.

 

Трябва транспорт и нощувки между летищата, но въпреки това офертата е доста добра, като за сезона.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 11
Връзка към мнение
Георги Матеев

ХМ..................

 

А дали не се намира някое изгодно полетче от Лас Вегас до Хавай в същия този период ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе тези не трябва да искат 300 евро, а да дават толкова, за да се навие човек да се набута точно във Вегас по това време на годината. Лично аз не бих отишъл до там, освен ако не транзитирам за Хаваите, но хора всякакви. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Яко гмеж и народ? :) Я дай подробности. 

Точно. Не можеш да влезеш/излезеш от хотелите, нощните клубове забрави даже да влезеш, освен ако не си с маса с 5 бутилки или не си с 10 мацки. Рестораните са пълни до горе, по стрипа буквално не се ходи в дадени моменти. Бе адска мъка е. Времето също е шит.

 

А, самата НГ или я празнуваш на стрипа или в някой ресторант/клуб. Не съществува възможност от двете. Към 12ч стрипа блокира за няколко часа и буквално няма мърдане.

 

Изобщо не препоръчвам, особено на "девствени". 

 

Лятото е истината там.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Бил съм на Коледа във Вегас и прекарахме чудесно. Не мисля, че стълпотворението е по-голямо откогато и да е било през годината. Този град се събужда към 18.00 часа всяка вечер и живее пълноценно до 06.00 часа на другата сутрин. Около стрипа винаги е пълно с народ от цял свят. Лично аз се забавлявах и не усетих някакъв дискомфорт от навалицата. В крайна сметка всичко е въпрос до предварителна нагласа...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.